Як підібрати колір шпалер: правила поєднання кольорів для вітальні, кухні, спальні, дитячої кімнати, зали. ТОП-130 фото гарних прикладів дизайну

Як підібрати колір шпалер: загальні правила підбору колірної гами біля шпалер + інструкція з комбінування двох і більше відтінків

Шпалери в даний час є одним з найпопулярніших рішень, коли ми думаємо про зміну дизайну інтер’єру. Які шпалери будуть найкраще виглядати на вашому інтер’єрі?

Більше не потрібно асоціювати шпалери з пережитком минулого. За останні кілька років вони знову модні. До того ж у варіанті, який обов’язково сподобається всім, хто любить оформляти інтер’єри та все ще думає про зміни у своєму просторі. Для цього чудово підійдуть шпалери!

Які шпалери вибрати

Від кількості доступних візерунків, структур, прикрас або кольорів може закрутитися голова. Проте шпалери не лише прикрашають. Вінілові вироби, міцніші, ніж паперові, відмінно приховують дрібні нерівності стін.

Перш ніж вибирати шпалери, ознайомтеся з нашим коротким оглядом:

  • Якщо ви плануєте внести зміни в кухню, хол або хол, вам нема про що турбуватися. У цих приміщеннях достатньо вибрати шпалери з міцнішого матеріалу.
  • Адже це приміщення, які інтенсивно використовуються, через що частіше зазнають механічних пошкоджень.
  • Крім того, кухня є місцем, де важлива стійкість до високих температур, наприклад, під час приготування їжі.
  • Для цього приміщення відмінно підійдуть вінілові або склопластикові шпалери. Також це відмінне рішення для ванної кімнати з підвищеною вологістю.
  • Холл – ідеальне місце для текстильних шпалер. Цьому матеріалу не загрожують подряпини та розриви.

До інших приміщень, наприклад, спальні, вітальні чи дитячої, особливих вимог до шпалер не пред’являється.
Вибираючи шпалери, переконайтеся, що вони виробляються на одній виробничій лінії. Завдяки цьому ви уникнете будь-яких помилок і відмінностей, які можуть виникнути в різних партіях продукту.