Шпалери для передпокою та коридору: 150 фото сучасного дизайну, колірних поєднань та гарних прикладів оформлення інтерєру

Шпалери для передпокою та коридору: як вибрати для маленького, великого передпокою? Сучасні фото ідеї та поради дизайнерів

Передпоки — це своєрідна особа всього будинку. Інтер’єр, створений у цьому приміщенні, зустрічає гостей та господарів будинку. Саме тут складаються перші враження про мешканців, саму оселю.

Тому займатися оформленням передпокою треба особливо ретельно. Максимум уваги завжди спрямований на стіни. Правильний вибір шпалер для передпокою виходить на перший план.

Особливості вибору шпалер для передпокою

При виборі шпалер для передпокою воліють враховувати не лише високий рівень представництва цього приміщення. Важливо звернути увагу на наступне:

  1. Архітектурні складнощі. Передпокій зазвичай має не вдало сплановану конфігурацію. Часто це невелике приміщення з безліччю дверей. Нерідко форма, геометрія цього простору бажають кращого. У багатьох випадках тут складно вмістити все, що необхідно, а також створити інтер’єр, який хочеться.
  2. Відсутність природних джерел світла. У передпокої рідко бувають вікна. Сонячне світло сюди може взагалі не потрапляти.Це накладає відбиток створення інтер’єру. Необхідно не тільки ретельно подбати про штучне освітлення, але й створити доброзичливу обстановку на користь наявних параметрів кімнати.
  3. Необхідність стилістичного з’єднання всіх кімнат, що примикають. Передпокій стане не лише «обличчям» квартири, а й місцем сполучення різних кімнат. При відкритті дверей в приміщення, що примикають, не повинен створюватися дисбаланс. Не обов’язково для дизайну використовувати єдиний стиль, але напрямки мають гармонійно поєднуватися.Окрім основної передпокою біля вхідних дверей у квартирі можуть бути коридори, яким притаманні схожі принципи оформлення. Одні фактори тут можуть виявитися яскравішими, інші мають менше значення.