Модний дизайн шпалер на стіни (новинки 2022): сучасні шпалери для стін, 145 фото. Найкращі ідеї дизайну із застосування в інтерєрі

Модний дизайн шпалер на стіни: фото топових колекцій та новинок 2022 року + огляд кращих шпалер для кімнати в сучасному стилі

Сучасні шпалери можуть звучати як оксюморон. Але індустрія дизайну одночасно розвивається та охоплює аудиторію.

Нинішні шпалери у тренді «все давно забуте знову нове». Дізнаємось, як оновити будь-які старі шпалери, використовуючи кілька простих і водночас розумних порад за стилем, і надихнемося чудовими кімнатами.Повторюваний мотив

У поєднанні з класичною бавовняною постільною білизною та трендовою лампою, типові калейдоскопічні шпалери в спальні, додають приголомшливий та новаторський фон. Шпалери були натхненні чимось таким же вічним, як хмари, що рухаються по небу, але при цьому виглядають безумовно сучасними.

Графічний стиль

Якщо потрібні 100% сучасні та актуальні шпалери, найкраще підійде графічний принт.Завдяки прямим лініям і тривимірному ефекту вони виглядають, ніби з майбутнього або, принаймні, натхненний якимось оцифрованим кресленням.

Омбре (градієнт)

Дизайн шпалер у стилі омбре натхненний сутінковим небом. У зв’язці з сумовитим мармуровим журнальним столиком, рожевими холодними приладами і сучасним освітлювальним приладом, а також дзеркалом без рамки, він відобразив той красивий, важко вловимий момент між сутінками, коли світло починає тьмяніти.


Абстракт

Два слова: тональна досконалість. Як можна не хотіти заповзти прямо в цю пухнасту рожеву хмарку, мрію про ліжко? Абстрактні шпалери з рожевого кварцу створюють райську атмосферу, що танцює та взаємодіє зі світлом. І хоча не обов’язковою є така строга краса сучасних інтер’єрів, тональний підхід безперечно в тренді.


Мистецтво

Необов’язково покривати всю стіну, щоб показати сенс. Фактично обрамлення улюбленого принта на шпалерах може бути більш доступним і менш трудомістким варіантом.

Сучасні акценти

У той час як самі шпалери досить нейтральні у ванній кімнаті, сучасне дзеркало над раковиною, а також сучасна рум’яно-рожева лампочка створюють відчуття ідеального поєднання елегантності та моди.


Якщо приваблює такий стиль, то подумаємо про стриманий, але трохи химерний принт з використанням складних матеріалів, таких як мармур, у більш постійних елементах, а потім додамо сучасні акценти.


Великі відбитки

Їдальня з дуже великомасштабним принтом, який більше схожий на витвір мистецтва, ніж на повсякденні шпалери, є силою, з якою потрібно рівнятися.

Оскільки оливкова та лісова зелень, а також золоті вири підкреслюють інтенсивність варто вибрати більш повсякденні меблі, щоб зробити простір зручним та доступним для всієї родини.

Графіка із квадратів

Графічні темно-сині шпалери та відповідне м’яке узголів’я ліжка разом із хромованою настільною лампою надають сучасного вигляду антикварним предметам інтер’єру шикарної спальні.

Поєднання класичних принтів із сучасними меблями

Немає нічого більш елегантного, ніж класичні шпалери. Але є безліч способів зробити їх знову новими. Стільці – це сучасна інтерпретація ретро-дизайну, як і світильник. Квіти виглядають також, ніби вони розпускаються із самого паперу.

Перетворюємо старе на нове

Відмінний приклад того, як зробити щось позачасове, як туалет, сучасним.

  • У поєднанні з акцентами в стилі минулого століття, творами сучасного мистецтва та простим синім постільним приладдям, це відмінне поєднання епох і тенденцій для створення чогось абсолютно унікального.
  • Подібний чорно-білий туалетний столик — чудовий спосіб додати квіткові композиції, не перестараючись.


Прикрашаємо кути

У монохромних інтер’єрів є безмежний потенціал. Цей незручний куточок із чорно-білими шпалерами в мальовничому стилі перетворюється на зручний та стильний куточок для читання.

Переклеюємо всі шпалери

Натхнюючись цим, можна залишити світло-рожеву тематику всюди, покривши стіни чудовими шпалерами в стилі геодезія та бруталізм. Прекрасний блакитний килим — смілива та сучасна гра з класичними мотивами дизайну.

Це, поряд із ніжно-рожевими стінами, блакитним акцентним кріслом та сучасним освітленням, — все, що потрібно, щоб задати тон будинку.

Шпалери з принтом

Хоч і шпалери з принтом у вигляді пальмового листя не є новою тенденцією, існує безліч способів переосмислити її.


Наприклад підлоги можна пофарбувати в чорний колір, щоб надати кімнаті інтимнішої, романтичнішої та приземленої чуттєвості, а м’ятно-смарагдова постільна білизна створює романтичну обстановку сільського шику. Це чудове поєднання освіжаючої пляжної атмосфери та атмосфери нудного міського оазису.

Робота з існуючими деталями

Шпалери, натхненні бризками фарби, доповнюють і ускладнюють класичну плитку в середземноморському стилі.Разом із дзеркалом вони надають крихітній ванній кімнаті сучасного вигляду.

Граємо з текстурою і використовуємо чудасії

У маленькому обідньому куточку те, що могло здатися неприємним, може спокійно стати центром уваги. Це завдяки шпалерам із багатою текстурою, які поблизу виглядають як рваний папір. Вони приклеюються від підлоги до стелі і є витвором мистецтва.

Переосмислюємо традиційні шаблони

Всюди з’являються сучасні фотореалістичні інтерпретації класичного дизайну. У їдальні стіни вкриті сучасним ботанічним принтом, який надає романтичному, квітковому старому образу нового звучання.


Але їдальня, як і раніше, здається позачасовою, завдяки стільцям із чохлом із лляної тканини та столу з переробленого дерева.

Бриз на відкритому повітрі

Оцифрований геометричний візерунок, натхненний природою, може додати стільки інтриги до кімнати, яку банально неможливо оформити за допомогою фарби чи якогось твору мистецтва. У спальні шпалери імітують завитки деревини, що надає їм природного відтінку.

Фото модного дизайну шпалер на стіни