Шпалери для вітальні: 150 найкращих фото новинок дизайну інтерєру. Поради, як вибрати та поєднувати колір, стиль, малюнок, принт шпалер з декором залу

Шпалери для вітальні – фото реальних прикладів використання шпалер в оформленні інтер’єру вітальні в світлих і темних тонах

Шпалери у вітальні – це ідея пожвавлення дизайну інтер’єру. Вона ніколи не вийде із моди. Шпалери для вітальні, залежно від кольору та малюнку, можуть змінювати параметри інтер’єру, наприклад, оптично вкоротити непропорційно довгу стіну.

Ідеї сучасного дизайну у вітальні

Шпалери у вітальні – популярний напрямок у дизайні інтер’єру. Шпалери пропонуються у багатьох типах, у сучасних та привабливих кольорах, малюнках та навіть тривимірних текстурах, які збагачують композицію.

  • Також є багато оригінальних концептів. Сучасні технології дозволяють легко наклеювати шпалери, а після їх видалення не залишається стійких слідів.
  • Суттєва зміна дизайну інтер’єру квартири реалізувати нескладно.
  • У деяких випадках це дешевше за фарбування. Деякі шпалери мають настільки гарний орнамент, що нагадують витвори мистецтва.

І ось як їх можна уявити. Великий шмат шпалер у декоративній рамці – це оригінальна картина, яка додасть характеру вітальні. Дивного ефекту вдасться досягти, якщо повісити таке «полотно» на стіну, обклеєну шпалерами іншого кольору.