Злив у каналізацію безпосередньо для пральної машинки: покрокова інструкція

Злив у каналізацію безпосередньо для пральної машинки: інструкція з правильного підключення зливу від профілю

Пральна машина давно вже стала помічником будь-якої домогосподарки. При покупці нової техніки виникає потреба підключити її до системи каналізації.

Без зливу не можна вмикати агрегат, оскільки машина не може спустити воду.

Основні нюанси підключення

Провести підключення пральної машини до каналізації не становить проблем, якщо відповідально підійти до цього процесу. Злив проводиться в каналізацію або безпосередньо в септик, якщо це дачна ділянка.

  • Що зробити цю процедуру необхідно підготувати всі матеріали, які потрібні. В основному використовується гофр або труба, що має невеликий діаметр. Її потрібно підключити до сифона або вивести в стояк загальної каналізації.
  • Якщо правильно зробити зливну систему технічного агрегату, то продуктивність його зросте в кілька разів. Тоді можна розраховувати на те, що машинка без будь-яких збоїв функціонуватиме тривалий період часу.

  • Шланг повинен бути не більше двох метрів, цієї вимоги обов’язково потрібно дотримуватися. Якщо взяти трубу більшої довжини, то насос витрачатиме вище енергії, щоб здійснити злив води. Тоді техніка швидко вийде з ладу і її необхідно буде ремонтувати.

Шланг не повинен бути високо закріплений, наприклад, на рівні 1,5-2 м.

Часто зливальну трубу опускають прямо в раковину, це досить поширена помилка. Вода потраплятиме на агрегат, що призведе до того, що електрика перестане працювати.

З-за вологи відбудеться збій системи, оскільки не завжди є спеціальний захист електронних елементів. Найкращим варіантом є провести зливну систему за допомогою сифона, що знаходиться з-під сантехніки. Варто пам’ятати, що вгору труба не повинна підніматися вище ніж на 0,6 м.