Злив у каналізацію безпосередньо для пральної машинки: покрокова інструкція

Злив у каналізацію безпосередньо для пральної машинки: інструкція з правильного підключення зливу від профілю

Пральна машина давно вже стала помічником будь-якої домогосподарки. При покупці нової техніки виникає потреба підключити її до системи каналізації.

Без зливу не можна вмикати агрегат, оскільки машина не може спустити воду.

Основні нюанси підключення

Провести підключення пральної машини до каналізації не становить проблем, якщо відповідально підійти до цього процесу. Злив проводиться в каналізацію або безпосередньо в септик, якщо це дачна ділянка.

 • Що зробити цю процедуру необхідно підготувати всі матеріали, які потрібні. В основному використовується гофр або труба, що має невеликий діаметр. Її потрібно підключити до сифона або вивести в стояк загальної каналізації.
 • Якщо правильно зробити зливну систему технічного агрегату, то продуктивність його зросте в кілька разів. Тоді можна розраховувати на те, що машинка без будь-яких збоїв функціонуватиме тривалий період часу.

 • Шланг повинен бути не більше двох метрів, цієї вимоги обов’язково потрібно дотримуватися. Якщо взяти трубу більшої довжини, то насос витрачатиме вище енергії, щоб здійснити злив води. Тоді техніка швидко вийде з ладу і її необхідно буде ремонтувати.

Шланг не повинен бути високо закріплений, наприклад, на рівні 1,5-2 м.

Часто зливальну трубу опускають прямо в раковину, це досить поширена помилка. Вода потраплятиме на агрегат, що призведе до того, що електрика перестане працювати.

З-за вологи відбудеться збій системи, оскільки не завжди є спеціальний захист електронних елементів. Найкращим варіантом є провести зливну систему за допомогою сифона, що знаходиться з-під сантехніки. Варто пам’ятати, що вгору труба не повинна підніматися вище ніж на 0,6 м.

Підключення через сифон

Підключати слив через коліно просто і не потрібно прикладати багато зусиль. З-під раковини вже є даний предмет, більшість з них мають спеціальний патрубок збоку.

 • Для підключення пральної машини достатньо зняти заглушку та приєднати зливний шланг.
 • Якщо сифон старої модифікації, то потрібно придбати нову та сучасну модель.
 • Варто звернути увагу, що деякі раковини мають тумбочку або керамічну основу, тоді підключення зливу через коліно неможливе. К
 • крім того, якщо умивальник невеликий за розміром, то з-під нього неможливо зробити додатково злив.

Установка не триватиме багато часу, необхідно зняти заглушку. Шланг надягає на патрубок, але попередньо місце стику потрібно змастити силіконовим герметиком. Також необхідно гофру стягнути хомутом для надійності кріплення.

Пряме підключення

Ця система зливу здійснюється за допомогою трійника. Він має відвід для машинки та ванної, умивальника, туалету. Інший знаходиться під кутом, він трохи переповнюють до верху, саме до нього приєднується зливна система.

 • Врізати безпосередньо до шлангу центральної каналізації доводиться в тому випадку, якщо відсутня можливість встановити трійник.
 • Цей варіант є досить проблематичним, тому що необхідно перекривати загальний стояти, а ще отримувати погодження.

При з’єднанні гофри з трійником потрібно встановлювати гумову прокладку, щоб кріплення було надійним. Якщо кріплення виконане неправильно, то під напором насоса машини шланг вилетить і станеться потоп.

Підключення за допомогою сантехнічного обладнання

Цей спосіб відрізняється від інших тим, що слив здійснюється безпосередньо у ванну або раковину. Цей варіант не є практичним, оскільки сантехніку потрібно мити.

 1. Коли машинка зливає брудну воду, поверхня раковини покривається нальотом, ще виникає неприємний запах.
 2. Після кількох прань, сантехніку потрібно обробити спеціальними миючими засобами.
 3. Зливну гофру необхідно закріпити на крані або стіні, і використовується спеціальний напівкруглий елемент.
 4. Однак, при рятуванні від води машина працює, і в цей момент вона може зірвати кріплення через високі обороти.
 5. Тому необхідно постійно стежити за роботою, щоб зливна труба не зіскочила.

Цей спосіб не можна використовувати, якщо габарити умивальника маленькі, оскільки це призведе до того, що вода вийде за його межі.

Крім того, це завдає незручності, в момент роботи агрегату не можна користуватися душовою кабіною або ванною.

Поради щодо роботи

Зливний шланг не повинен розташовуватися надто низько або надто високо. Так як це безпосередньо впливає на роботу техніки.Якщо припуститися помилки, це може спровокувати поломку.

 • Обов’язково потрібно переконатися, що всі кріплення міцно з’єднані. При роботі барабана машину трохи трясе, а якщо шланг погано закріплений, він може від’єднатися, і вся вода потече на підлогу.
 • Довжина гофри не повинна перевищувати 2 м, якщо ця умова порушена, то на насос машини йде велике навантаження. Працювати постійно у такому режимі вона не може.

По завершенні всіх процедур необхідно включити порожній машину-автомат, не потрібно сипати порошок і ставити всередину одяг. Тестовий режим необхідний для того, щоб переконатися у відсутності будь-яких протікань.

Рекомендації професіоналів

У приватному будинку злив робиться безпосередньо в септичну яму. У будинках, де багато квартир і каналізаційний стік загальний, таке підведення зробити просто неможливе, але в сільській місцевості, це досить практично і зручно.

Якщо при пранні використовується мило, а не порошок, то слив можливий у будь-якому місці. Але Неля припускає, щоб вода проступала під фундамент.

Однак, якщо в будинку проживають люди цілий рік, то злив від пральної машини має бути виконаний відповідно до всіх правил і норм.

Під час роботи необхідно уважно дотримуватися інструкцій. Місця кріплення повинні бути надійно з’єднані, щоб уникнути протікання.

 • У тому випадку, якщо при тестовому пранні було виявлено несправність, його потрібно відразу усунути.
 • У цьому місці встановлюється прокладка та стик необхідно надійно закріпити.
 • Якщо зробити все правильно, то техніка прослужить своїми господарю довгі роки.

Бо багато залежить від якості підключення агрегату до зливної системи.

Фото зливу в каналізацію безпосередньо для пральної машинки