Вітальня у хрущовці: 140 фото стильного дизайну інтерєрів

Вітальня в хрущовці: огляд модних трендів та ідей у ​​створенні інтер’єру (нюанси оформлення маленького та великого залу)

Яких тільки образливих назв не присвоювали невеликим затишним квартиркам у будинках хрущовської доби. «Хрущоби», «бабушники», на думку багатьох, з дизайном приміщень та сучасними стилями не мають нічого спільного, хоча це легко заперечити.

Існують сотні наочних прикладів, коли із вчорашньої Попелюшки вдавалося створити справжню принцесу. Звичайно, вітальні в хрущовках просторими не назвеш, але перетворити її на комфортну та затишну кімнату з привабливим дизайном цілком можливо.

Рекомендації з облаштування вітальні

Маючи справу з досить тісною вітальнею в хрущовці, варто дотримуватися наступних правил:

  1. Потрібно будь-якими шляхами домагатися розширення візуальних меж кімнати, використовуючи світловідбивні покриття та дзеркальні поверхні.
  2. Щоб кімната здавалася просторішою, вибір краще зробити на користь світлої гами кольорів.
  3. Навіть найменшу вітальню у хрущовці можна наповнити повітрям, обклеївши стіни фотошпалери з перспективними зображеннями.
  4. Безумовно, слід уникати нагромадження меблів. У вітальні повинні бути присутніми лише найнеобхідніші предмети. Також можна подумати про придбання меблів трансформерного типу.

img src=”/wp-content/uploads/54556er_160.jpg”>


=”/wp-content/uploads/54556er_190.jpg”>

Вибираючи дизайнерський стиль, перевагу можна віддати помірним напрямкам – хай-теку, мінімалізму, «скандинавії», що відрізняється граничним лаконізмом.