Дизайн зали у приватному будинку: 120 фото вдалих прикладів дизайну інтерєру

Дизайн зали в приватному будинку — 120 неповторних фото ідей та варіантів оформлення зали з одним, двома та трьома вікнами

При слові «залу» відразу виникає асоціація з балами, канделябрами з свічками, що горять, розрядженими дамами і кавалерами. На жаль, усі подібні раути безповоротно пішли в минуле, разом з кінними екіпажами та неквапливими прогулянками під ажурними парасольками.

Сьогодні зал у приватному будинку найчастіше відіграє роль вітальні. Щоб комфортно облаштувати це приміщення, знадобиться підходящий стиль, вибрати зручне оздоблення, купити комфортні меблі та провести електрику там, де воно буде найпотрібніше.

Стиль інтер’єру вітальні в приватному будинку

Від цього рішення залежить дуже багато. Зал стає стрижнем всього оформлення будинку, на який дорівнюють усі інші кімнати.

Для великих кімнат обмежень на вибір дизайну не існує, для невеликих віталень слід віддати перевагу мінімалістичним підходам. Найчастіше для гостьової кімнати вибирають:

  • Класику. Кімнати в цьому стилі підкорюють з першого погляду своєю бездоганною симетрією, м’якими природними фарбами, дорогою обробкою, деякою вінтажністю. Додаткова чарівність створить справжній камін або його якісну імітацію.
  • Модерн. Він створить гармонійне обрамлення, в якому переплітаються новинки техніки, природні лінії.Безтурботність створюють натуральні матеріали, витончені лінії, м’які кольори, невелика асиметричність речей.
  • Мінімалізм. Оформлення чудово виглядає і у великому, і в маленькому просторі завдяки відсутності зайвих елементів, аскетичності, простим кольорам, меблів, що трансформуються. Мінімалізм підходить для людей, які власний комфорт ставлять вище за умовності і не готові захаращувати приміщення просто тому, що так було прийнято ще років десять тому. Деяку холодність розбавлять яскраві плями диванних подушок або штор.
  • Хай-тек. Високотехнологічний проект підходить для молодих душею людей, які не бояться змін та готові довірити автоматиці створення найбільш сприятливих умов. Тут можна заздалегідь задати температуру та вологість, встановити рівень освітлення, увімкнути та вимкнути побутову техніку за допомогою пульта або смартфона. Двері відчинять фотоелементи, полиці та тумби закриють доводчики. Для хай-теку вибирається обмежена колірна гама та мінімальна кількість багатофункціональних меблів.
  • Еко-стиль. Цей варіант облаштування стане повною протилежністю суперсвоєчасного хай-теку. Для нього характерні м’які лінії, природні фарби, природні матеріали, велика кількість зелені.
  • Прованс. Ніжність старовинного французького села потроху виходить із моди, але стане чудовим оформленням для легкого відпочинку. Для провансу характерні бляклі тони, старовинні предмети, велика кількість сільського декору, затишок і комфорт кожного елемента.

Сучасний дизайн відмінно підійде для господарів особняка, які не хочуть надто сильно вникати у складності професійного оформлення.
5 .jpg”>

Особливий акцент тут робиться на гармонійному поєднанні оздоблення та меблів, практичних прикрасах, м’яких колірних рішеннях.