Картини у вітальню: всі нюанси вибору та розміщення, 200 фото ідей

Картини у вітальню (як підібрати та розмістити): найкращі ідеї застосування та поради щодо декору стін

Картини у вітальні не лише прикрашають стіну, але й роблять інтер’єр живим та розкішним, а також підкреслюють добрий смак господарів.

Крім того, за допомогою картин можна створити потрібні акценти в інтер’єрі та грамотно звернути увагу. А регулярна зміна картин чи постерів допоможе швидко змінити дизайн вітальні та без особливих вкладень.

Види картин для вітальні

Традиційно картиною називають предмет живопису, що вішається на стіну. Однак це поняття в рамках дизайну можна суттєво розширити до кількох видів прикрас стін:

  • Звичайні картини, виконані на полотні та обрамлені багетною рамкою
  • Авангардні полотна на полотні без рамки
  • Фотографічні постери у рамці або без
  • Тканинні панно з витонченими принтами або панно-свитки
  • Модульні картини, що складаються з двох, трьох або чотирьох частин
  • Графіка, відмальована на папері олівцем або пастельною крейдою.

Всі ці вироби чудово підходять для прикраси стін. Класичні роботи з реалістичним живописом, зображеннями природи або портретами людей підійдуть для класичного інтер’єру.

Для східного інтер’єру підійдуть сценки з чоловіками та жінками.Для квартири у стилі модерн краще вибрати картини без рамок у стилях авангард, кубізм чи імпресіонізм. Для скандинавського інтер’єру найкраще підійдуть малюнки олівцем або пастеллю.

Рада. Для приміщень у стилі хай-тек можна вибрати не лише авангардні роботи, а й східні сувої чи каліграфічний живопис. Це надасть строгому хай-теку ніжну особливість.