Ванна 2024 року: тренди дизайну та модні новинки (150 фото прикладів)

Ванна 2024 року: основні тенденції дизайну та стилю. Наймодніші кольори інтер’єру (150 фото)

Ванна кімната – місце, яке часто відвідують члени сім’ї. У неї заходять не лише за природною потребою, а й просто побути на самоті, розслабитися, зібратися з думками.

Цю частину квартири демонструють друзям, гостям, передчуваючи захоплені вигуки. Щоб «не впасти в багнюку обличчям» необхідно стежити за сучасними напрямками в її дизайні.

Новинки внутрішньої обробки ванної кімнати

Правильне підібране оформлення поверхонь визначає стиль. При добірці матеріалів слід враховувати розмір, форму приміщення, поради фахівців та індивідуальні уподобання.

Для ухвалення рішення рекомендуємо ознайомитися з фото дизайну ванної кімнати у 2024 році.


Ідеї для обробки стін

Любителі мозаїчної плитки можуть не хвилюватися. Вона, як і раніше, в строю. Перевага надається фактурному матеріалу ручної роботи з привабливою текстурою м’яких пастельних відтінків. Малюнок може бути будь-яким: від загадкових візерунків до строгих геометричних форм. Головне не переборщити та уникнути ефекту строкатості.
Одним із напрямків у дизайні ванної 2024 р. – звернення до природи. Для оформлення використовуються природні матеріали:

  • Натуральний камінь: граніт, каррарський мармур, сланець,
  • Отполіроване дерево, пробка.

Альтернатива дорогим натуральним покриттям – новинки плитки для ванної в 2024 році.

Зверніть увагу на облицювання зі штучного дерева, представлене в широкій колірній гамі. Вона відрізняється довговічністю кераміки та візуальним відчуттям дерева, якому не страшні зміни температури та вологе середовище.

Експерти радять придивитися до скульптурної плитки. Пропоновані виробниками моделі вражають різноманітністю: від об’ємних ліній, орнаментів до барельєфів.Кімната набуває іншого відчутного виміру.Просунуті дизайнери пропонують нове вирішення питання. Завдяки технічним досягненням стало можливим виробництво спеціальних водостійких вінілових шпалер для ванної кімнати. Найновіший тренд дозволяє використовувати різноманітні дизайни, кольори та стилі.