3D підлога у ванній – 100 фото незвичайного дизайну та вдалого поєднання

3D підлоги у ванній: ТОП-100 фото ексклюзивних ідей та сучасного дизайну

Облаштування підлоги у ванній кімнаті є дуже важливим процесом, що вимагає достатньої уваги від майстра. Сьогодні досить часто власники квартир віддають перевагу встановленню опалювального контуру під підлогою, а також незвичайним дизайнам.

Однією з дивовижних новинок, що швидко заслужили популярність, є наливна підлога з 3D ефектом.

Основні характеристики 3D підлоги

Перш ніж вибрати подібне покриття, майбутньому власнику слід уважно ознайомитися з усіма плюсами та мінусами. Усі види покриття із тривимірним зображенням виготовляються за методикою наливної підлоги.

Для цієї мети можуть бути використані або епоксидна смола або поліуретан. Обидва матеріали мають підвищену міцність, стійкі до дії будь-яких механічних пошкоджень.

Також до очевидних переваг вибору наливної 3D підлоги у ванній кімнаті відносять:

  • Невибагливість у догляді. Поверхня смоли або поліуретану легко переносить вплив вологи та миючих засобів, навіть із додаванням хімічно агресивних компонентів.
  • Стійкість до перепадів температур, що особливо актуально для ванної кімнати.
  • Відсутність токсичних домішок у матеріалі.Тому покриття з тривимірним візуальним ефектом можна обладнати навіть у квартирі з дітьми.
  • Відсутність стиків та швів є особливою перевагою. Безперервність підлогового покриття перешкоджає проникненню патогенних мікроорганізмів та бруду під матеріал.
  • Підлога з ефектом 3D можна укладати на контур опалення.
  • Після повного застигання підлогове покриття стає вогнестійким, що забезпечує додаткову безпеку власникам квартири або приватного будинку.


Однією з ключових переваг цього рішення є універсальний дизайн, який можна створити за допомогою фарбуючих пігментів у складі смоли, у разі використання друкованого малюнка, рельєфного зображення.

З основними варіаціями та дизайнами можна ознайомитись на сторінках офіційних каталогів від магазинів, де можна купити набори для облаштування 3D підлоги у ванну кімнату.