Скільки сохне наливна підлога за часом: що впливає і від чого залежить час висихання + таблиці розрахунку для плитки, ламінату, лінолеуму

Скільки сохне наливна підлога за часом: під ламінат, лінолеум чи плитку. Створення оптимальних умов засихання

Скільки сохне наливна підлога за часом? Для відповіді на це питання необхідно розібратися з яких компонентів складається робочий склад, техніка його нанесення та вимоги виробника.

В результаті вдасться зрозуміти, який вид покриття вибирати для оформлення інтер’єрного простору.

Різновиди наливної підлоги

Наливні підлоги поділяються на дві категорії. Вони можуть бути:

  • Тонкошарові. Товщина такого виду покриття може досягати від 1 до 3 см. До них відносять поверхні з епоксидної смоли та поліуретанових смол;
  • Товстошарові. Вони, на відміну від першого типу, час з висихання набагато довше. Для їхнього виробництва використовуються кілька інгредієнтів, які при взаємодії один з одним утворюють різну швидкість хімічної реакції.

Двокомпонентна підлога на основі епоксидної смоли застосовується для фінішного оздоблення горизонтальних поверхонь, які поєднують у собі текстуру та безліч декорацій.

Наприклад, 3D, об’ємні логотипи та різнокольорові ділянки. Товщина такого покриття становить від 5 до 10 мм. Якщо покриття потребує нанесення другого шару, то час сушіння збільшується на 30-40 хвилин.

Експлуатувати готове покриття можна вже через 24 години. Через 2 дні на таку підлогу можна вже встановлювати меблі та предмети інтер’єру. Процес полімеризації буде здійснюватись протягом 7 днів.

Двокомпонентний вид підлогового покриття на основі поліуретанових компонентів застосовується як фінішний декор. Такий вид обробки має гарні ударно-фізичні властивості.

На дотик він здається м’яким, а його текстура однотонною. Після висихання він протистоїть волозі. Щоб покриття не здавалося нудним, можна скористатися кольоровими колерами. Інтенсивність відтінку визначають за дотримання пропорцій.

Такий вид підлоги можна використовувати на виробничих підприємствах, у громадських місцях із високим механічним навантаженням. Розчин у процесі замішування та висихання не виділяє їдких випарів. Дизайнери воліють вибирати його для оформлення дитячих куточків, їдалень та віталень.

Правильний монтаж сприяє швидкому сушінню фінішного покриття. Для досягнення хороших результатів може знадобитися нанесення трьох шарів. Пересуватися такою підлогою можна вже через добу.На четвертий день можна встановлювати предмети меблів та декору.