Як утеплити будку для собаки на зиму своїми руками і не дорого: інструкція з утеплення вольєра, в якому влітку буде прохолодно

Як утеплити будку для собаки на зиму своїми руками і не дорого: зимовий вольєр з повстю, соломою, пінопластом, піноплексом

Під час будівництва свого будинку всі люди будь-яким методом утеплюють майбутнє житло. Усім хочеться, щоб узимку в оселі було тепло, а влітку прохолодно і собака, не виняток.

Собака – це найкращий друг людини, яка здебільшого живе на вулиці, у будці. Подбайте про свого домашнього вихованця, утепліть його будинок, а про те, як це зробити розписано в цій статті.

Чи мерзнуть собаки взимку?

Чутливість собаки до перепадів температури безпосередньо залежить від її породи. Наприклад, мисливські або їздові (Хаски, Маламут, Лайка) породи собак чудово переносять низькі температури, можуть жити на вулиці та спати у снігу.

Але навіть у цих випадках можуть бути винятки. Мисливські породи собак, які проживають з моменту народження в теплій квартирі, не зможуть довго перебувати на холоді без теплої будки.

Крім породи на виживання тварини взимку впливають і її розміри. Великим собакам трохи простіше, вони втрачають своє тепло набагато довше за маленьких собачок.