Синя ванна кімната: правила дизайну ванної блакитними відтінками (140 фото)

Блакитна ванна кімната: 140 фото ідей використання блакитного кольору та поєднання відтінків в інтер’єрі

Сучасність та стильність санвузла безпосередньо пов’язана з вибором оздоблювальних матеріалів. Особливо це помітно при вирішенні додати до інтер’єру певну колірну палітру. Оформляючи ванну в блакитному кольорі, ви дотримуєтеся класичного спрямування, абсолютно нічим не ризикуючи.

Головне – правильний підбір у поєднаннях оздоблювального матеріалу з основною гамою кольорів. Тільки в цьому випадку вийде атмосфера свіжості та приємних асоціацій. Варто звернути увагу на найцікавіші фото блакитної ванни, щоб зайнятися власною реалізацією варіанта, що сподобався.

Для деяких така синя палітра може здаватися холодною. Але це перше відчуття. Насправді, спектр, з якого можна вибирати, досить широкий. Теплоту у будь-якому разі принесуть у простір відтінки близькі до бірюзового кольору.

При виборі їх для оформлення інтер’єру ванни в блакитних тонах, не варто дотримуватися загальних правил. Якщо, наприклад, у вітальню або спальну кімнату тони залежать від того, наскільки добре освітлені природним кольором, то для ванної цей спосіб неприйнятний. Краще просто правильно підібрати освітлювальний прилад.

Сучасні тренди базуються на тонах зі складними поєднаннями без чистого кольору:

  • Брудний глиняний тон з легкою запиленістю;
  • Сірувато-блакитний відтінок;
  • Змішування блакитної палітри з фіолетовим або кульбабовим.

Але це необов’язково реалізовувати на практиці. Можна скористатися більш життєстверджуючими відтінками, віддавши перевагу стилістичному напрямку та правильно підібравши відповідні матеріали.