Темна ванна кімната: 130 фото прикладів дизайну. Плюси та мінуси оформлення ванної в темних тонах

Темна ванна — стильні рішення у поєднанні темних відтінків кольорів з інтер’єром ванної кімнати, 130 фото

Як відомо, інтер’єр створює атмосферу. Одним людям до душі світлі тони, інші віддають перевагу яскравим фарбам, а є й ті, кому подобаються темні відтінки.

Нестандартне рішення – ванна в темній гамі – дарує відчуття таємничості та загадковості, а також сприяє повноцінному розслабленню.

Специфіка темного дизайну у ванній

Всі знають, що темні тони зорово прикрадають площу приміщення. Це не так важливо для великогабаритної кухні, але важливо для ванної скромного метражу.

Щоб не перетворити санвузол на комірчину, потрібно навчитися правильно застосовувати темну палітру, розбавляючи її приглушеною пастеллю.

Ванна кімната темного кольору необов’язково має бути просторою. Сталеві, шоколадні, чорні відтінки доречні й у сантехнічних приміщеннях скромного метражу. Але в цьому випадку рекомендовані глянсові поверхні, елементи зі світлого дерева, вибілена матова кахель.

Важливу роль відіграє освітлення. Воно має бути багаторівневим.

Окрім люстри, необхідно розмістити світильники в зоні дзеркала та організувати декоративне підсвічування меблів.Тоді темні тони з гнітючих похмурих перетворяться на комфортні та приємні.