Червона ванна: використання червоного кольору у дизайні ванної кімнати. 135 фото ідей та варіантів для сучасного інтерєру

Червона ванна: правила використання яскравих відтінків у дизайні, фото (ідеї гарних поєднань в оформленні)

У минулі часи було прийнято, що ванна кімната може бути лише білою. Максимум, до чого могли тоді додуматися господарі — це додати такі відтінки, як синій чи зелений. Але зараз дизайнери вже сміливіше і охоче намагаються застосовувати різні кольори в оформленні інтер’єру.

Зараз зустрічаються і червоні ванні, які виглядають дуже оригінально та здорово. Червоний колір для ванної кімнати – це дуже сміливе рішення, тим більше, коли йдеться про оформлення дизайну власними силами.

Тут головне не перегнути палицю, тому що одна помилка в оформленні інтер’єру ванної може обернутися тим, що замість гарного приміщення червона ванна стане чимось безглуздим і несмачним.

Нюанси оформлення дизайну червоної ванни

На думку психологів, червоний колір символізує агресію, тому ванна кімната в червоному кольорі не підходить людям, які страждають на гіпертонію, а також депресивними розладами, оскільки червоний колір може погано вплинути на нервову систему.

А ще вважається, що червоний колір надихає будь-які активні дії. Це до того, що ванна в червоних тонах – не найкраще місце для відпочинку.Але, з іншого боку, не всім потрібна ванна для того, щоб там відпочивати, деякі використовують її для того, щоб набратися сил перед новими подвигами.

Тому, слід переконатися, що такий варіант дизайну буде до смаку решті людей, які проживають у квартирі.

  • Не варто зловживати яскравими відтінками червоного кольору, вони дратуватимуть очі. Краще використовувати їх як мінімум, там де потрібно підкреслити деякі деталі.
  • Також, варто з великою обережністю застосовувати такі елементи, як зображення, оскільки вони можуть зіпсувати інтер’єр.
  • Дуже уважно варто підійти до такого питання, як, освітлення — чим воно буде слабшим — тим різкіше сприйматиметься червоний колір і навпаки.
  • Не варто зловживати глянсовими поверхнями, оскільки це погано впливає на зір та сприйняття інтер’єру.