Червона ванна: використання червоного кольору у дизайні ванної кімнати. 135 фото ідей та варіантів для сучасного інтерєру

Червона ванна: правила використання яскравих відтінків у дизайні, фото (ідеї гарних поєднань в оформленні)

У минулі часи було прийнято, що ванна кімната може бути лише білою. Максимум, до чого могли тоді додуматися господарі — це додати такі відтінки, як синій чи зелений. Але зараз дизайнери вже сміливіше і охоче намагаються застосовувати різні кольори в оформленні інтер’єру.

Зараз зустрічаються і червоні ванні, які виглядають дуже оригінально та здорово. Червоний колір для ванної кімнати – це дуже сміливе рішення, тим більше, коли йдеться про оформлення дизайну власними силами.

Тут головне не перегнути палицю, тому що одна помилка в оформленні інтер’єру ванної може обернутися тим, що замість гарного приміщення червона ванна стане чимось безглуздим і несмачним.

Нюанси оформлення дизайну червоної ванни

На думку психологів, червоний колір символізує агресію, тому ванна кімната в червоному кольорі не підходить людям, які страждають на гіпертонію, а також депресивними розладами, оскільки червоний колір може погано вплинути на нервову систему.

А ще вважається, що червоний колір надихає будь-які активні дії. Це до того, що ванна в червоних тонах – не найкраще місце для відпочинку.Але, з іншого боку, не всім потрібна ванна для того, щоб там відпочивати, деякі використовують її для того, щоб набратися сил перед новими подвигами.

Тому, слід переконатися, що такий варіант дизайну буде до смаку решті людей, які проживають у квартирі.

 • Не варто зловживати яскравими відтінками червоного кольору, вони дратуватимуть очі. Краще використовувати їх як мінімум, там де потрібно підкреслити деякі деталі.
 • Також, варто з великою обережністю застосовувати такі елементи, як зображення, оскільки вони можуть зіпсувати інтер’єр.
 • Дуже уважно варто підійти до такого питання, як, освітлення — чим воно буде слабшим — тим різкіше сприйматиметься червоний колір і навпаки.
 • Не варто зловживати глянсовими поверхнями, оскільки це погано впливає на зір та сприйняття інтер’єру.

Поєднання червоного кольору з іншими

Червоний колір досить не просто поєднувати з іншими квітами, але, як видно з різних фотографій червоної ванної в інтернеті, це все-таки можливо. Наприклад, червоно-білий — найприйнятніший варіант.

Білий розбавляє агресію червоного, а ще завдяки білому приміщення може виглядати більш просторим.Тому білий колір часто використовують у маленькій червоній ванні.

А якщо ванна кімната велика — можна навпаки використовувати переважно червоний. Також, у білій ванні добре використовувати червоний колір, коли потрібно розставити будь-які акценти — наприклад, виділити дзеркало за допомогою червоної плитки.

Але важливо пам’ятати, що чим яскравіші відтінки білого використовуються в інтер’єрі — тим більш насиченим виходить червоний, тому до цього питання потрібно підходити з максимальною акуратністю.

Найбільше поєднується з червоним кольором є сірий. Завдяки своїй нейтральності він добре підходить до будь-якого інтер’єру і створює в ньому наліт інтелігентності. Такі інтер’єри стрімко набирають моди останнім часом.

Найсміливішим є поєднання червоного та чорного кольору у ванній кімнаті, це виглядає дуже оригінально і створює великий контраст. Як переважний колір чорний використовують, в основному, заможні люди, так як такий варіант інтер’єру коштує недешево і тут потрібна допомога професіоналів.

Ванні кімнати в чорному кольорі з елементами червоного виглядають більш ніж розкішно.

 • Але мало хто знаходить сміливість поєднувати тільки чорний і червоний в інтер’єрі, найчастіше, все-таки, до цих кольорів додають відтінки сірого і білого.
 • Як основний колір у таких випадках виступає червоний, а чорний служить контрастом.
 • Можна зробити чорну стіну, а можна сантехніку, на щастя, чорний унітаз або раковину без проблем можна придбати в будь-якому магазині, за середньою ціною.
 • Важливо пам’ятати, що чорний колір краще використовувати у великих ванних, оскільки він візуально зменшує інтер’єр.
 • Або, якщо ванна маленька — цей колір потрібно використовувати мінімально.
 • І чим більше у ванній використовується чорний колір – тим більше потрібно працювати над освітленням.

Червоний колір також поєднують з рожевим або бежевим. Червона підлога, дзеркало з раковиною, виділене червоною плиткою на рожевій стіні,

Біжова плитка з візерунками на стіні, у поєднанні з червоною сантехнікою — все це теж дуже добре виглядає у ванній кімнаті.

Меблі для ванної кімнати

Для початку необхідно вирішити якого кольору меблі плануються у ванній.Якщо ванна вже зроблена переважно в червоному кольорі, то мудріше братиме меблі іншого кольору.

Як варіант, це може бути білий, тим більше, що такі меблі досить популярні. Але вибирати потрібно максимально простий варіант, без величезної кількості прикрас, незалежно від стилю, в якому виконаний інтер’єр.

Білі полиці або тумбочки для зберігання аксесуарів для ванної виглядають дуже непогано.

Меблі червоного кольору знайти складніше, але можна замовити її безпосередньо у виробника, щоб дизайнери розробили меблі спеціально під конкретний інтер’єр, правда це коштуватиме значно дорожче.

Вибір сантехніки

Найважливішим пунктом у ванній кімнаті є сантехніка, оскільки ванна кімната у червоному кольорі — це дуже оригінальне рішення, отже, і сантехніку в таку ванну потрібно підбирати стильну і не з дешевих.

Проблема в тому, що дуже мало де можна купити червону ванну, сантехніку такого кольору досить рідко можна знайти в магазинах і коштує вона на порядок дорожче, ніж сантехніка більш поширених кольорів.

 • Тому, коли постає питання вибору сантехніки, то потрібно виходити з власних коштів — якщо на червону сантехніку грошей не вистачає — то краще вибирати дешевші варіанти і більш звичних кольорів, залишивши червоний колір для інших елементів інтер’єру.
 • Наприклад, червоні стіни дуже добре поєднуються з білою сантехнікою, тому якщо все грамотно продумати — то від відсутності червоної сантехніки інтер’єр не виглядатиме гірше.

Вибір аксесуарів

Аксесуари краще підбирати максимально прості, одного кольору, оскільки дизайн ванної кімнати в червоному кольорі — це насамперед мінімалізм.

Рушники, фіранки для душу, килимок – все це також може додавати червоного кольору у ванну.

Червона ванна – це доля хоробрих і креативних людей, які звикли з оптимізмом дивитися в майбутнє.

 • Приміщення, виконане в такому кольорі, має всі шанси стати справжнім витвором мистецтва у квартирі.
 • Якщо грамотно підійти до такого питання, як дизайн ванної кімнати — то вона довгі роки приноситиме задоволення своєму власнику і радуватиме його гостей.

Фото ванної кімнати в червоних тонах