Коричнева ванна (150 фото): ідеї дизайну + поради щодо вибору відтінку

Як вибрати відтінок коричнева ванна? ТОП-150 фото затишного дизайну та правильного поєднання кольорів

Коричневий – незрілий герой інтер’єрного дизайну. Можливо, він не знаходиться у верхній частині вашого списку «Захоплюючі кольори», але його поширення не можна заперечувати.

Огляньте кімнату, де ви зараз сидите, мабуть, побачите предмет або елемент дизайну, виконаного в цьому кольорі. Шафа, рама для картини, карниз, можливо, навіть вся підлога.

Коричневий колір популярний, і не без підстав. Він вишуканий, впевнений та традиційний: всі властивості ідеально підходять для дизайну ванної кімнати. Його можна використовувати для створення будь-чого: від природного сільського стилю до чогось сучасного. А в тандемі з білим обидва кольори переносяться у новий вимір.

У цій статті ми розглянемо деякі способи використання цього кольору для створення приголомшливого дизайну коричневою ванною, незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу сучасному або традиційному стилю, і чи маєте ви великий або маленький простір.

Перевага коричневої ванної

Є багато переваг. Невипадково коричневий часто використовується у ванних кімнатах. По-перше, коричневий неймовірно універсальний.

Дерево природно буває різних кольорів: від майже чорного до насиченого червоного кольору та яскравих відтінків горіха, дуба та тику.

Кожен з них привносить у ванну трохи нове відчуття, як за рахунок кольору, так і текстури, а ще ширша палітра кольорів стає можливою при використанні штучного фарбування.

 • Інші натуральні коричневі кольори, такі як солом’яний, бамбук, пробка, також можна додати до вашої ванної кімнати в коричневих тонах.
 • Деревина користується популярністю, але це безумовно не єдиний матеріал, який добре виглядає в коричневому кольорі.
 • Цю універсальність посилює білий колір, який буває різних відтінків, незважаючи на те, що це звучить нелогічно.
 • Різні відтінки білого, такі як кремовий, димчастий, вівсяний, можуть надати вашій ванній кімнаті свого характеру, і кожен по-своєму доповнить коричневий.

Ще одна перевага коричневого кольору – відсутність будь-яких яскравих акцентів або яскравих кольорів, які відволікають. Це буде дуже привабливо, якщо у вас менш сміливі дизайнерські уподобання або якщо ви хочете, щоб ваші світильники та фурнітура говорили про ваш смак.

Іноді гучний декор ванної кімнати може відволікати від усього, що є в кімнаті. Наприклад, з окремою ванною, ви, ймовірно, не захочете, щоб декор привертав занадто багато уваги.

У яких випадках поєднується коричневий та білий

Коричневий та білий привносять у кімнату спокій, тепло та впевненість. Залежно від вибраних вами відтінків у вас може бути світла, яскрава ванна кімната або щось темніше і примхливіше.

 • Перший варіант добре працює, коли вам потрібна освіжаюча та заряджаюча енергією кімната; останній найкраще підходить для кімнати, де ви можете довго розслаблятися у ванні.
 • Ця колірна гама також добре підходить для невеликих приміщень завдяки створюваній атмосфері.
 • Це краще передати візуально, як щодо ідей для маленької ванної кімнати, виконаної в коричневому стилі?

На фото коричневої ванни використовуються тони, які створюють вишукану та компактну ванну кімнату. Це справжнє досягнення: розмір ванної кімнати – не перше, що ви помічаєте, дивлячись на цю картинку.

 • У ванній кімнаті використовується більш спокійний відтінок коричнево-білого дизайну, щоб створити розслаблюючу та заспокійливу кімнату.
 • Незважаючи на невеликі розміри, вона здається просторою та затишною завдяки вмілому використанню світла.
 • Менша кількість тіней дозволяє вам почуватися психологічно спокійними, що є хорошим показником, якщо у вас маленька ванна кімната.

Разом ці кольори чудово поєднуються з тьмяним теплим освітленням.

Теплі акценти, такі як золотий, оранжевий або навіть світліший відтінок коричневого, можуть покращити колірну схему, але, як ми вже говорили раніше: яскраві кольори не є обов’язковими.

Якщо ви все ж таки вирішите використовувати колір в інтер’єрі коричневої ванної, то зелений відтінок від однієї або двох кімнатних рослин може оживити коричневий тон вашої кімнати, граючи на психологічній асоціації між коричневим і зеленим. Ця яскрава життєва сила забезпечує колір, не будучи акцентним елементом.

Які інші кольори поєднуються з коричневим

Нейтральні кольори, такі як сірий та сіро-коричневий, можуть добре поєднуватись із коричневою плиткою для ванної.

 • Жовтувато-коричневий можна використовувати з приголомшливим ефектом, надаючи кімнаті більш вишуканого вигляду.
 • Як і зелений, жовтувато-коричневий грає на психологічних асоціаціях із природою.
 • Коричнева і біла також добре підходять як фантастичний фон для металевих поверхонь, таких як матова латунь або рожеве золото.

Білий так добре поєднується з коричневим завдяки потужній дизайнерській особливості, яка не дає коричневому кольору стати переважним.

Білий може використовуватися в тонких лініях на краях плитки та яскравих кутах сучасної сантехніки, на пофарбованих поверхнях або навіть у більш м’яких елементах, таких як тканина.

Ідеї оформлення ванної кімнати в коричневих тонах

 1. Усім знайома текстура дерева в плитці для ванної кімнати, привносить глибину в декор. Важко не відчути себе спокійним від текстури дерева, особливо у поєднанні з ніжним білим та природним освітленням. Особлива увага в цьому варіанті оформлення, заслуговує на квітку в білому горщику, щоб підкреслити природні мотиви текстури.
 2. Інші натуральні текстури, такі як пробка, можна використовувати для створення великого ефекту в коричневій ванній кімнаті.Цей матеріал має нюанси, відмінні від текстури деревини, підходить для створення природної, земної естетики, яка не залежить тільки від дерева. Хоча пробка найбільше асоціюється з минулими десятиліттями, її можна успішно інтегрувати у нову ванну.
 3. Коричнево-білі ванні кімнати можуть викликати й інші дизайнерські палітри. Ванна кімната може поєднувати в собі теракотово-коричневий колір настінної та підлогової плитки, створюючи відчуття середземномор’я, яке у поєднанні з білим та яскравою бірюзою виглядає приголомшливо та заворожливо. Коричнева підлога у ванній кімнаті контрастує із квадратними мотивами на стіні, створюючи тонкий танець кутів та ліній, що привертає вашу увагу. Це чудовий приклад того, як коричневий та білий оживають із яскравою кольоровою палітрою.

У цьому посібнику ми розглянули ідеї оформлення ванних кімнат у коричневих та білих тонах, від сучасних до традиційних стилів. Ви бачили, наскільки універсальною та досконалою може бути колірна схема у найрізноманітніших контекстах та з усілякими пристроями та фурнітурою.

Наступний крок – вирішіть, чи підходить коричневий колір для вашої ванної кімнати, і якщо так, то в якому напрямку дизайну ви збираєтеся рухатися далі.

Фото коричневого дизайну ванної кімнати