Колір плитки у ванній: поради щодо вибору кольору та сучасного дизайну оформлення.

Колір плитки у ванній – який краще? ТОП-115 фото вдалих поєднань + правильний підбір кольору, розміру та візерунка плитки

Починаючи капітальний ремонт у ванній кімнаті, бажано заздалегідь продумати все в найдрібніших деталях, починаючи від того, які матеріали будуть використовуватися, і закінчуючи кольором плитки.

Для початку слід визначитися зі стилем, відповідно до правил якого і буде оформлена кімната. Підбір колірного рішення здійснюють вже після.

Поради щодо вибору кольору плитки

Багато людей, незалежно від того, чи користуються вони послугами дизайнера, задаються одним і тим же питанням «як вибрати колір плитки у ванну кімнату?».

До їхнього полегшення є невелика низка порад, яка значно полегшить їм борошна вибору.

  • По-перше, необхідно визначитися – якого кольору плитка у ванну підходить краще. Цьому в інтернеті присвячена не одна стаття, де дизайнери докладно розповідають, як і який колір варто використовувати у тій чи іншій кімнаті житлового будинку. Наприклад, кажуть, найкращі колірні рішення для ванної кімнати – плитка білого, синього, зеленого, бежевого та коричневого відтінків. Занадто яскраві та «агресивні» кольори хороші як акценти, не більше.
  • По-друге, вибір кольору слід співвіднести з особливостями приміщення та кількістю світла.Тобто, якщо кімната не відрізняється просторістю та яскравим освітленням, не може бути мови про те, щоб вибрати плитку чорного кольору. Такий похмурий інтер’єр візуально зменшить приміщення.
  • По-третє, вибирати плитку потрібно не інтернетом, а саме наживо. Щоб зрозуміти, чи це екземпляр, який ви хотіли бачити у своєму будинку, іноді потрібно помацати, помацати, подивитися, як падає світло на неї, які відблиски виходять і так далі. Орієнтуючись виключно на фото, завжди є можливість помилитися або купити кота в мішку.