Біла ванна кімната: 185 фото дизайн-новинок, особливості прикраси та декору інтерєру

Біла ванна кімната: оригінальні ідеї дизайну + 185 фото варіантів поєднання білих відтінків із квітами інтер’єру

Ставлення до білої ванної є різностороннім. Одні люди вважають її верхом досконалості, а в інших при згадці про таку ванну з’являються думки про лікарняний заклад.

І це не дивно, адже як виглядатиме приміщення оформлене в білому кольорі, великою мірою залежить від рельєфу застосовуваних матеріалів, створення незвичайного інтер’єру та декору, а також якості встановленої сантехніки.

Ванна ж нерідко дивує неординарною конструкцією або радує елегантною простотою, залучаючи зануритися у її приємне середовище. На фото білої ванної кімнати видно, що вона створюється в різних кольорах.

Позитивні якості ванни в білому кольорі

Відомо, що світлі відтінки візуально збільшують простір. Ця перевага білого зацікавить багатьох, адже невід’ємною частиною типових проектів кімнат у багатоквартирних будинках є маленька біла ванна. Деякі переваги по порядку:

 1. Коли ванна знаходиться в мансардній частині окремого будинку, білий відтінок зможе загладити несиметричність кімнати, деякі перекоси стелі та різні ніші.
 2. Білі відтінки, дуже просто комбінувати з іншими кольорами.
 3. Отделяя світлу ванну, можна лише замінити декор та аксесуари для освіження обстановки.Достатньо змінити колір рушника або штор для вікон і вийде зовсім інший характер кімнати. Це виявиться зручним господаркам, які воліють іноді оновлювати обстановку житлових апартаментів.
 4. В білій кімнаті почуття приємного світіння, чистоти та освіження гарантується. Це привабливе оздоблення для ванної, до якої люди звертаються для того, щоб помитися, розслабитися та отримати умиротворення. По закінченню дня на роботі, також з’являється втома від різних кольорів вуличних вітрин та реклам, у ванній молочного кольору вдасться отримати розслаблення, заспокоїтися від проблем та дати відпочинок очам.
 5. Ванна в білих тонах підійде для поціновувачів мінімалізму. Прийоми мінімалістичного стилю у вигляді: простору, чіткості контурів та форм, а також чистоти, дуже ідеально підходять до білястої обробки площин ванної.
 6. За наявності в кімнаті для купання вікна з чудовою панорамою на природу, не потрібно будь-яких відволікань від споглядання цього виду. У цій обстановці ванна кімната з небагатьма іншими відтінками стане чудовим рішенням.


Мінус білої ванної

Білі тони в інтер’єрі мають деякі недоліки.У дизайні білої ванни вони також присутні у таких проявах:

 • Офіційність внутрішнього оформлення, холодність, нагадує операційне відділення. Приміщення для ванної кімнати стає схожим на нежитлову кімнату. Такий вид можна перешкодити, застосувавши деталі прикраси;
 • Предмети білого кольору швидко змазуються, потрібно часто прибирати, особливо коли є малі діти. У цій ситуації білий колір нерідко поєднують із темними тонами для приховування невтішних місць.

Тонкощі обробки

Щоб не допустити думок про перебування в кімнаті для операцій, а не в комфортній ванні, призначеній для розслаблення після повернення з роботи, слід не створювати виключно білі стіни у ванній, а також пристосування сантехніки, прикраси та текстиль приміщення в одному тоні.

Достатньо застосувати один або кілька результативних методів розведення білої палітри, щоб влаштувати зручну обстановку для збереження чистоти, ошатності та свіжості.
Щоб не наділяти ванну зайвою стерильністю, можна для фарбування площин взяти не білий колір, а наближений до нього відтінок, але з наявністю жовтого або кремового кольору.

 1. Існує безліч видів білого, з яких можна вибрати потрібний відтінок.
 2. Відповідний тон білого у ванній буде довго радувати господаря, адже на світлий вигляд ванної мода не проходить.
 3. Коли під час ремонту кімнати використовується білий з часткою блакитного кольору, тоді в прикрасі та предметах краще задіяти однаковий колір.
 4. Кімната стане на вигляд прохолодною та освіжаючою. Нівелювати цей вплив можна вдавшись до приглушеного світла на 2-3 ярусах.
 5. У результаті приміщення буде висвітлюватися рівною мірою і вдасться не допустити асоціацій ванної з операційною.
 6. Зі світло-коричневою обробкою набагато легше комбінувати предмети та прикраси.

Добре виглядають тони шоколадної гами, бузкового, бардового відтінків. Всі згадані кольори привнесуть у ванну атмосферу розкоші.

Підбір матеріалів

Для розведення відтінку у ванній кімнаті з білими панелями, є можливість застосувати багато різновидів матеріалів для обробки стін:

 • Мозаїка або керамічна плитка;
 • Галечник;
 • Природний камінь;
 • Комбінування блискучих та матових площин.


Щоб добре розвести білий, можна не тільки застосовувати решту кольорів, для цього підійдуть мармур або кришка столу з граніту зі світло-сірими жилками.

Для зорового збільшення простору невеликою ванною, радиться зробити обробку стін та стелі у світлих, а підлогу у темних тонах.

Незвичайною ідеєю та дієвим подоланням переваги білого кольору, може обернутися поєднання різноманітних матеріалів для роботи зі стінами. Наприклад, плитка з глини або каменю поєднується з водостійкими шпалерами та штукатуркою під декорації.

Якщо припустити, що всі застосовувані будматеріали будуть світлого відтінку, то через різний рельєф площини вони будуть виглядати незвичайно і інтер’єр не виявиться повністю молочного відтінку.
Варіанти поєднання з іншими відтінками

Білий колір має витонченість, шляхетність і тісно пов’язується в розумі зі станом чистоти та непорочності, але його застосування без внесення різних тонів, часом виявляється невиправданим. Часто його поєднують з рештою кольорів при здійсненні ремонтних робіт.

Розглянемо популярні поєднання:

 • Світло-зелена палітра влаштує відчуття весняного пробудження природи. Для цього варіанта чудово підійдуть живі рослини;
 • Сіре з білим поєднанням стане чудовим варіантом для мінімалізму і хай-теку. Ця внутрішня прикраса виглядає багатою і стильною, потрібно врахувати, що це дуже холодна комбінація;
 • Об’єднання з синім або небесним виглядає холодно, але благотворно впливає – умиротворюючи і заспокоюючи людину. Добре влаштувати морську тему, застосувавши черепашки, гальку, губки, різнобарвний пісок і створити в кімнаті вид морського берега;
 • Чорно-біле поєднання. Вороний колір наділяє кімнату величчю та витонченістю. Якщо в наявності компактна кімната, необхідно зробити акцент на тони світліше, а темні відтінки пристосувати для невеликих підкреслень. Зокрема, можна покласти в шаховому розташуванні на одній стіні плитку, навісити кілька чорних поличок;
 • Об’єднання із червоним. Коли цей контрастуючий колір надмірно не використовується, вдасться створити неповторну та цікаву кімнату. Якщо червоно біла палітра не дотягуватиме до динамічної, потрібно приєднати чорний колір. Вийде справді чарівна композиція.

Світлий дизайн відповідає запитам найвибагливіших власників житлових приміщень.

Поєднання декоративних елементів, влаштує вигляд кімнати, що підходить людям з консервативними поглядами, так і задовольнить бажання тих, хто віддає перевагу унікальному та елегантному дизайну у ванну.

Фото білої ванної кімнати