Стиль Кантрі в інтерєрі: фото та опис сільського стилю з ідеями щодо оформлення квартири, приватного або заміського будинку

Стиль Кантрі в інтер’єрі: опис стилю та фото-приклади сільського колориту у міській квартирі або заміському будинку

Стиль кантрі в одязі спочатку виникла в Америці. Це був стиль ковбоїв: простий, грубуватий та практичний. Однойменний напрям в оформленні інтер’єрів зародилося в Англії в середині 20 століття, наприкінці 70-х закріпилося в Америці і тільки на початку 21 століття стало модним в Росії.

А оскільки кожна країна має свої національні особливості, характер і колорит, то й стиль кантрі – свій, особливий.

Особливості стилю Кантрі

Саме слово country у перекладі з англійської має кілька значень: країна, батьківщина, село, провінція. Це стиль наших бабусь, забутий та відроджений знову; це прагнення міського жителя до неспішного життя на селі та створення затишного мирка в квартирі, що дозволяє відпочити від галасливого та метушливого життя міста.

Будинок або дачу можна повністю оформити в кантрі-стилі, що органічно виглядатиме і навіть зливатиметься якоюсь мірою з навколишнім ландшафтом.

  • Дизайнери в основному рекомендують цей напрямок для передпокою, вітальні, кухні та спальні.
  • У ванній кімнаті через наявність комунікацій та побутової техніки не завжди виходить строго витримати стиль.
  • Не прийнятний він і для дитячої кімнати – підростаюче покоління прагне динамізму, модних новинок та гаджетів.


Та й сучасний кабінет не мислимо без стаціонарного комп’ютера та іншої оргтехніки. Ці рекомендації можна застосовувати і для оформлення квартири.