Стиль Арт-Деко в інтерєрі: особливості оформлення, дизайну, стилю. Фото найуспішніших поєднань в інтерєрі різних кімнат

Стиль Арт-Деко в інтер’єрі: приклади оформлення різних кімнат з описом канонів стилю, особливостей кольорової гами та декору

Ні для кого не секрет, що стиль Арт-Деко виник у повоєнні часи у Франції. Ексклюзивні предмети розкоші, меблі, зроблені своїми руками, строгі геометричні фігури кімнати – це все те, чим ви насолоджуватиметеся, зробивши свою кімнату в подібному стилі.

Розберемо основні особливості даного стилю, базові матеріали та особливості вибору предметів інтер’єру.

Особливості оформлення інтер’єру в стилі Арт-Деко

Арт-Деко вважається одним із найскладніших стилів, оскільки він поєднує безліч різних прийомів.

Розберемо основні особливості оформлення квартири в стилі Арт-Деко.

  1. До першого і найголовнішого пункту відноситься строга геометрія форм. Це стосується розташування предметів та чітких ліній меблів. Особливою популярністю користується трапеція.
  2. Другий пункт стосується палітри кольорів. Це одна з відмінних рис. У цьому стилі використовуються яскраві та контрастні кольори.
  3. Варто відзначити, що стиль не такий простий, як може подумати звичайна необізнана людина, бо тут комбінується пара трійка стилів: модерн, експресіонізм і навіть наявність різноманітних символік.
  4. До того ж, цей стиль напханий певною розкішшю, яка походить від кожної деталі декору.
  5. У кімнатах переважає наявність сходів, сходів та подіумів – погодьтеся, у цьому є певна розкіш. Ніби ви живете не в звичайній квартирі, а в подіумному залі. І не дивуйтеся, якщо ви раптом знайдете таємне приміщення або хитромудрі віконні рами.
  6. З іншого боку, у цьому стилі спостерігається використання глянцевих поверхонь. Виходячи з того факту, що стиль є спочатку декоративним, ви можете зустріти безліч цінних і дорогих матеріалів.

Особливу роль відводять використанню різноманітних звіриних принтів: зебра, тигр, леопард.