Стиль неокласика в інтерєрі: принципи оформлення вітальні, кухні, спальні. 150 фото ідей дизайну з описом, що це таке

Стиль неокласика в інтер’єрі: ТОП-150 фото основних принципів оформлення та дизайну квартири

Що це за стиль – «нова» класика? Традиційний класичний дизайн асоціюється з багатими натуральними меблями, важкими розкішними оксамитовими шторами та гобеленами на стінах у високих, зі стельовою ліпниною, приміщеннях. А-ля палац! А який він, «палац по-новому» у сучасній оселі?..

Ближче до практичності

У «новому класичному» зручність і практичність бере гору над розкішшю зовнішнього оздоблення. Зберігши вишуканість, благородство, зовнішній дорогий вигляд, неокласика відійшла від дисфункції предметів, від темних кольорів у дизайні. Епітет розкішний доречніше замінити на визначення помірний в описі цього стилю.

Дизайн спрощується, він позбавляється надмірностей. Деталі класики застосовуються акуратно, натомість оригінальному декору приходить стилізація. Замість потужної «натуральної обстановки, можна використовувати її імітацію з легких сучасних матеріалів.

Для стилю характерні симетрія та строгість ліній, пропорційність.

Він настільки універсальний, що підходить як до сучасних квартир середньої площі та особняків, так і до приміщень у старовинних будівлях, з еркерами та вітражними вікнами.