Стінка під телевізор у вітальню (105 фото): новинки дизайну з каталогу виробника 2022 року

Стінка під телевізор у вітальню: огляд популярних моделей шаф під ТВ у сучасному стилі, 105 фото

Розміщувати диван, крісла у центрі кімнати непрактично. Для зали, втім, така практичність і необов’язкова, оскільки меблі утворюватимуть відокремлену територію для відпочинку.

Але в будь-якому випадку для телевізора потрібно належним чином підкреслити простір, розташувати інші елементи інтер’єру правильно.

Як встановлюватиметься телевізор

Кронштейни дозволяють повісити ТВ на стіну як картину. Складно одразу визначити висоту, на якій телевізор має бути. Важливо про це поміркувати, не поспішаючи. Це додаткові параметри технології нової генерації, тонкий екран, ефектний візуальний образ. Потрібно використовувати таку можливість.

Правда в результаті все одно і телевізор можна впустити, і стіну зіпсувати шуруповертом, дрилем. Використовувати елегантну стінку з тумбою на підлогу, шафами збоку та полицями над ним простіше, ефективніше.

А якщо хочеться все ж таки розмістити дисплей на стіні, підійде меблевий гарнітур, міні-стінка з додатковим настінним фіксатором під екран.

Суцільні монолітні стінки для телевізора

Перевага сучасних стін під TV у тому, що вони бувають виконані у вигляді монолітних блоків та повітряних, легких конструкцій. Монолітні блоки – це перевага стійкості та мобільності.

 • Полиці з шафами можуть займати всю стіну від стелі до підлоги, весь простір по ширині.
 • Водночас складатися з блоків, кількість яких власник регулюватиме на власний розсуд.
 • Вони легко за функціями замінюють сервант з точки зору необхідності знайти в будинку місце для оригінальних скляних ваз, фарфорових фігурок.
 • Щодо посуду, який використовується для сервірування столу на свята, його зручніше зберігати неподалік від обіднього столу.
Відповідно сервант можна поставити на кухні або в залі, але так, щоб не порушувалася гармонія зони з м’якими меблями, журнальним або чайним столиком.


Міні-стінки для зонування

Міні-стінки для зонування простору менші, за висотою в підлогу стіни. Вони мають форму квадрата чи прямокутника. Складаються зазвичай із тумби, двох шаф.

Полиці можуть бути прямими, закругленими, змієподібними.Шафа може бути одна. Це привносить в ансамбль асиметричність, робить конструкцію геометрично начебто неправильною.

Виготовляються вони зазвичай із МДФ. Міцні завдяки цьому, витримують значну вагу.

 • Але не приймають нагромадження, безлічі ваз, статуеток, тому що можуть змінити візуально контури всього меблевого гарнітура.
 • Інша справа – колекція фото з приємними миттєвими з минулого, квіти з тканини, полімерної глини, ліхтарики, черепашки.
 • Для улюблених сувенірів, колекційних речей місце знайдеться.
 • Шашки, шахи, шаради саме тут зручно зберігати, адже саме у залі у них можна зіграти з друзями.

Перевага міні-стінок під телевізор для зонування простору також у можливості оновлення меблювання без заміни наявних стільців, шаф, полиць.

 • Все в залі не обов’язково міняти. Навіть ремонт у всій кімнаті відразу не обов’язково розпочинати.
 • Оновлення може вимагати лише зона відпочинку, перегляду TV. Достатньо купити міні-стінку для зонування простору, пофарбувати стіни приміщення в бажаний колір, переставити в центр кімнати крісла, що раніше стояли, і зал перетворитися, стане зовсім іншим.
Якщо купувати гарнітур, який закриватиме весь простір від підлоги до стелі, частину колишнього меблювання найімовірніше доведеться продати, подарувати або викинути.


Популярні моделі стін для TV

Міні-стінка для телевізора «гірка» відрізняється від інших моделей тим, що може виконувати багато практичних функцій.

Є шафа для одягу. Він може використовуватися для зберігання скатертин, штор, різноманітних речей, що використовуються у залі. Під телевізором замість тумби може бути камін. У залі з таким варіантом міні-стінки завжди буде затишно.

 • Така модель міні-стінки, як «тумба», компактніша, ошатна. Зовсім невеликі за габаритами шафи зазвичай включаються дизайнерами в комплект, щоб усі потрібні речі можна було в них зберігати, але стіна залишалася простір практично без меблів, телевізор займав центральне місце.
 • Стінка «шафа» це цілісна конструкція, що перетворюється на ефектне обрамлення для обраної під установку телевізора площі. У неї висока стійкість і її легко пересунути будь-якої миті. Вона доповнюється зручними для цього ніжками.
 • Гірку, тумбу, шафу можна зустріти в каталогах таких популярних марок, як Шерлок, Алегро, Скайлайн, Багіра, Палермо. Вони мають найбільший попит завдяки естетичності, високій функціональності.

Модні тенденції колірних рішень

Правил щодо вибору кольору монолітної стінки під телевізор немає, але в моді протилежний підход, що раніше застосовувався.

 • Дизайнери пропонують яскраві кольори та світлі замість класичного для дерев’яних гарнітурів натурального горіхового, венге.
 • Полиці, шафи займають усю стіну і якщо кімната невелика, в ній може раптом стати тісно. А у просторій раптом зникне баланс.

Вся увага буде акцентована на меблів, а не на кімнаті.
Загальна стилістика вітальні повинна враховуватися при виборі стіни під телевізор у зал. Якщо це еко-стиль, ніяких класичних кольорів не уникнути, але можна вибрати стінку під телевізор з нестандартною формою полиць, з деревного масиву.

Якщо це постмодерн, допустимі такі кольори, як вишневий, лайм, рожевий, бірюза, сірий.Для зали з дизайном у стилі мінімалізму стінку не потрібно купувати, але допустима обшивка стін шкіряними панелями для вираження функцій залу, розкоші такою, якою вона є, або встановлення невисокої, вузької тумби, на якій і буде стояти телевізор.

>

Виробниками застосовується також скло, пластикові елементи для оформлення стулок тумби, шаф, що робить продукцію більш затребуваною, розширюючи можливості, даруючи блиск, чудові ефекти.

Фото стінки під телевізор у вітальню