Стінки для зали: 135 фото варіантів дизайну. Огляд кращих прикладів розміщення в інтерєрі вітальні

Стінки для зали – фото найпопулярніших новинок та моделей меблів з цікавим дизайном

Порівняно недавно стінки для зали були обов’язковим компонентом обстановки вітальні в кожній міській квартирі незалежно від достатку її господарів.

При цьому цей предмет інтер’єру стійко входив у категорію гостро дефіцитних і тому купити його було абсолютно неможливо без наявності відповідних зв’язків і знайомств, наприклад, з товарознавцем меблевого магазину.

Сьогодні, в епоху розвиненого капіталізму, породженої ним гострої боротьби за покупця та повсюдно нав’язуваних кредитів, що дозволяють купити хоч літак, це звучить дико, проте саме такими були реалії 1970-х та 80-х років, що наявність грошей на покупку стінки зовсім не робило її можливою.

Функціональні моделі меблів для вітальні

До вартості гарнітуру треба було неодмінно додати часом стільки ж, якщо не більше, на хабарі кільком потрібним людям. Лише при такому розвитку подій бажана стінка з’являлася в типовій радянській малометражці.

От чому не дивно, що освітлений в епоху гострого повсюдного дефіциту променем споживчого щастя обиватель відразу ж закликав усіх знайомих оцінити, як нова стіна вписалася в обстановку його зали.

Цілком логічно, що фактичним призначенням її ставало зовсім не зберігання книг та одягу, а експозиція накопичених за роки праці на благо соціалізму кришталевих ваз, дорогих музичних центрів та «усилків» для програвача, «фірмового» телевізора з комісійного магазину, та на найвиднішому місці — фотографій у компанії друзів, ударників праці, знаменитих космонавтів та уславлених артистів.