Комоди у вітальню: огляд новинок у сучасному та класичному стилі оформлення (100 фото)

Комоди у вітальню. Як вибрати та красиво прикрасити? Поради спеціаліста. Приклади + ідеї використання меблів в інтер’єрі

Комод – оптимальний меблевий гарнітур для зберігання речей, доречний у будь-якій кімнаті, включаючи вітальню. На відміну від класичних шаф комоди відрізняються компактними габаритами, тому ідеально підходять для приміщень будь-якої площі.

Вироби випускають у різних формах, розмірах, кольорах та дизайнах. Можна підібрати ідеальний варіант з урахуванням індивідуальних потреб, особливостей планування та оформлення вітальні.

Види комодів для вітальні

Для вітальні найчастіше набувають традиційних підлогових виробів прямокутної форми. Такі меблі відрізняються простотою конструкції та зручністю експлуатації. Вибираючи модель, потрібно враховувати планування та площу зали.

Існують і інші моделі, що відрізняються конструкцією та способом встановлення:

  • Настінні. Монтуються начіпним способом на стіну. Зазвичай займають трохи місця, і не заважають збиранню підлоги. Оптимальне рішення для вузьких невеликих приміщень. Підходять для зберігання легких речей та документів.
  • Пріставні. Зазвичай входять до складу модульних систем, що включають кілька гарнітурів, виконаних в одному стилі. У таких комодах зберігають білизну та одяг.
  • Острівні. Стильне рішення для просторих віталень. Доступ до комоду можна отримати з усіх боків.Часто застосовуються для зонування простору, розміщення побутової техніки та декору.