Стельові сушарки для білизни: ТОП-10 рейтинг найкращих моделей 2022 року – 130 фото

Стельові сушарки для білизни: особливості вибору моделі та конструкції (130 фото)

Сучасний ринок сушарок для білизни представляє такий широкий асортимент продукції, що не розгубитися практично неможливо. Декілька слів про те, за якими параметрами розрізняють ці побутові пристрої.

Класифікація існує за:

 1. Принцип роботи. Виходячи з конкретних характеристик, розрізняють два види сушарок:
  • звичайні сушильні пристрої є прообразами всім знайомих традиційних мотузок для сушіння випраних речей; серед різноманітності пристроїв виділяють різні конструкції, споруди, системи, які розташовують на підлозі, стінах, стелі, або ж облаштовують на вулиці;
  • електричні пристрої забезпечують оптимальний температурний режим для швидкого висихання білизни.
 1. Призначення. У тій номінації представлені конструкції, призначені для різних площин приміщення або на території ділянки. Кожна з систем має свої особливості та відмінні характеристики.
 2. До типових різновидів конструкцій відносять розсувні, розкладні, ліана видні пристрої.
 3. Відмінності виробів за використаним матеріалом.

Надані на ринку сушарки для білизни, виготовляють із пластику, дерева, металу. Існують конструкції, у виготовленні яких застосовується кілька матеріалів одночасно.

У даній статті споживач зможе познайомитися з настінно-стельовою сушаркою для білизни, дізнатися про їх будову, переваги, вартість. Почнеться це знайомство з характерними властивостями пристосувань для кріплення на стельовій площині.


Особливості сучасних моделей

Якщо планується використовувати пристрій для сушіння білизни на балконі або у ванній кімнаті, варто придивитися до різних моделей стельового типу. І ось чому:

 • Ці вироби здатні витримати досить високі навантаження;
 • Конструкції мають широку площу для розміщення вологої білизни;
 • Добре заощаджують простір;
 • Прийнятні для сушіння габаритної білизни;
 • Складність монтажу невелика, але потрібні фіксатори;
 • Пристрої покриті антикорозійними препаратами, що запобігатиме їх іржанню.

При порівнянні з іншими різновидами варіант стельової сушарки має значні переваги:

 • Сучасність та акуратність, привабливість, естетичність;
 • Легке регулювання габаритів пристосування;
 • Відмінна місткість;
 • Висока міцність;
 • Невеликий проміжок часу, що витрачається на висихання білизни;
 • Демократична ціна.

Яскравим прикладом цих сушильних систем є фото стельових сушарок для білизни в каталогах побутових товарів. Там чітко можна розглянути основний вид, розташування у конкретному приміщенні, сумісність коїться з іншими побутовими предметами. Щоб не розгубитися у всьому різноманітті даних виробів, і вибрати гідну стельову сушарку, слід скористатися рекомендаціями фахівців.

Рекомендації від профі

Що ж радять професіонали?

Дуже важливо постійно враховувати основні критерії та:

 • Бажано вивчити типи конструкцій;
 • Мати уявлення про прийнятні розміри пристрою;
 • Визначити параметри робочої поверхні;
 • Звернути увагу на кількість лозин на сушарці;
 • Вибрати виріб із певного матеріалу;
 • Уточнити та перевірити надійність механізмів та супутніх конструктивних елементів;
 • Непогано отримати гарантію на якість і термін служби придбання, що купується.Що варто знати про типи даних конструкцій

Підвісних, стельових сушарок існує кілька варіантів. Найвикористанішими є розсувні (складні) вироби, пристрої «Ліана» та деякі інші види.

 1. Розсувна сушарка відрізняється (назва говорить сама за себе) розсувною конструкцією на потрібну відстань. Цей виріб після установки першого блоку кріплення здатний розтягуватися, при цьому струни дуже легко можуть витягуватися. Процес можна порівняти з дією будівельної рулетки. У складеному вигляді подібна сушарка є надзвичайно компактною.
 2. Розкладний пристрій приваблює своєю здатністю збільшувати його корисну площу в довжину, а також можливістю регулювання висоти платформи. При розвішуванні білизни можна опустити на зручну висоту, а потім підняти на певний рівень. Такі сушарки мають докладні інструкції від виробника.
 3. Модель «Ліана» – досить популярний виріб, прийнятний для невеликих балконів.Відмінною рисою цієї сушарки є легкість при складанні, витримуванні досить великої «мокрої» ваги, здатність опускатися/підніматися. Цікава стельова сушарка «ліана» для білизни цілком може урізноманітнити інтер’єр балкона.
 4. Найбільш привабливим видом для сушіння виробів, які не рекомендується сушити на перекладині чи мотузці, представлена ​​сушарка, доповнена полімерною сіткою. Надзвичайно проста конструкція являє собою місткий каркас із сіткою, оснащений гачком для підвішування. Цей пристрій дуже компактний, тому маленький простір – не завада для його облаштування.
 5. Мобільна, легка, симпатична сушарка для маленьких виробів (носові хусточки, шкарпетки тощо) – знахідка у відпустку. Пристосування складається з невеликої рамки (круглої або квадратної форми), виготовленої з пластику (можливий легкий метал), підвішується за допомогою гачка в будь-якому зручному місці. У наборі – маленькі прищіпки. На такій сушарці розмістити дрібні дрібниці дуже зручно.
 6. Суперсучасне пристосування – електрична сушарка заслуговує на особливу увагу. Конструкція має механізм, здатний витримати досить високий температурний рівень виробу. Існують пристрої, набір яких входять фени або іонні лампи. Такі конструкції найчастіше використовують при сушінні речей грудних малюків.

Щорічно ринок побутових пристроїв поповнюється широким асортиментом нових сушильних конструкцій.Споживачу надаються інноваційні моделі, виготовлені із різних матеріалів. До речі, саме матеріал грає величезну роль у створенні досить міцних та довговічних виробів.

З чого створюють стельові сушарки

Варто відзначити всім знайомий алюміній. Цей матеріал відрізняється малою вагою (тому і виготовлена ​​конструкція характеризується легкістю). Привабливі такі вироби з алюмінію та низька ціна.

Однак, за чималих переваг, не варто забувати і про чималі недоліки цього матеріалу.

 • У процесі експлуатації він здатний окислюватися, що може призвести до небажаних результатів при сушінні. Низька його міцність не дозволить сильно навантажувати сушарку.
 • Другим матеріалом, який використовується для виготовлення стельових сушарок, є досить дорога нержавіюча сталь. В усіх відношеннях це найнадійніший варіант.
 • Третє місце займає легкий та недорогий пластик. Ціна пластикової сушарки для білизни приваблює покупця.
 • Проте, схильність до механічних впливів вимагає від споживачів дбайливого ставлення до виробів з даного матеріалу.
 • Певну роль грають у стельових сушарках для білизни їх розміри. При визначенні бажаного розміру сушарки варто знати, що на вибір конкретних габаритів впливають такі аргументи.
 • Це місце установки пристрою, конкретна кількість та тип білизни, яку ця установка повинна буде витримувати. Важливим параметром цього вибору є робоча довжина виробу в розгорнутому вигляді.

Існують компактні та повноцінні моделі сушарок. Довжина компактної сушарки не перевищує двадцяти сантиметрів, а повноцінний тип може мати набагато більші розміри.

Маючи однакову робочу довжину, пристрої з великою кількістю напрямних будуть виглядати невеликими, оскільки окремі пристосування для розвішування білизни, досить короткі по довжині.

Такі зразки підходять для оптимальної економії простору. Тип напрямних можуть вплинути на вибір конструкції. Трубки в діаметрі більше 1 см спричинять на висохлій білизні неприємні злами.

На швидкості процесу висихання обов’язково позначиться відстань між мотузками. Загалом, довжина різних перекладин на стельових сушарках варіюється в досить широкому діапазоні. Це залежить як від певної моделі, так і від розмірів балкона.Монтаж сушарки

Купивши сподобалося, господар будинку напевно замислиться про те, як правильно і надійно повісити нову стельову сушарку для білизни на балконі або у ванній кімнаті.

Це зробити досить просто.

 1. Підбрати необхідний інструмент: дюбеля, дриль (перфоратор), шуруповерт, саморізи, знадобиться рулетка.
 2. Провести всі необхідні виміри та зробити розмітку.
 3. Визначити місце установки, щоб не виникало проблем з відкриттям балконних дверей або вікон.

Розпакувати покупку та розпочати монтаж:

 • Намітити всі необхідні отвори;
 • Проробити намічені дірки;
 • Заповнити їх дюбелями;
 • Зміцнити за допомогою самих різів кронштейн;
 • Встановити конструкцію.

Абсолютно нічого складного.

Вдалих придбань. Вибирати краще вироби надійних виробників. Нехай це буде дещо дорожче, зате відмінна якість радуватиме господиню досить довго.

Фото стельових сушарок для білизни