Стельові сушарки для білизни: ТОП-10 рейтинг найкращих моделей 2024 року – 130 фото

Стельові сушарки для білизни: особливості вибору моделі та конструкції (130 фото)

Сучасний ринок сушарок для білизни представляє такий широкий асортимент продукції, що не розгубитися практично неможливо. Декілька слів про те, за якими параметрами розрізняють ці побутові пристрої.

Класифікація існує за:

  1. Принцип роботи. Виходячи з конкретних характеристик, розрізняють два види сушарок:
    • звичайні сушильні пристрої є прообразами всім знайомих традиційних мотузок для сушіння випраних речей; серед різноманітності пристроїв виділяють різні конструкції, споруди, системи, які розташовують на підлозі, стінах, стелі, або ж облаштовують на вулиці;
    • електричні пристрої забезпечують оптимальний температурний режим для швидкого висихання білизни.
  1. Призначення. У тій номінації представлені конструкції, призначені для різних площин приміщення або на території ділянки. Кожна з систем має свої особливості та відмінні характеристики.
  2. До типових різновидів конструкцій відносять розсувні, розкладні, ліана видні пристрої.
  3. Відмінності виробів за використаним матеріалом.

Надані на ринку сушарки для білизни, виготовляють із пластику, дерева, металу. Існують конструкції, у виготовленні яких застосовується кілька матеріалів одночасно.

У даній статті споживач зможе познайомитися з настінно-стельовою сушаркою для білизни, дізнатися про їх будову, переваги, вартість. Почнеться це знайомство з характерними властивостями пристосувань для кріплення на стельовій площині.