Ванночка для купання новонароджених – як вибрати? Рейтинг фірм з порадами щодо вибору

Ванночка для купання новонароджених — рейтинг найкращих моделей та виробників 2024 року з відгуками

Для батьків перше купання малюка є дуже важливою та відповідальною подією. У голові дуже багато питань: як купати, якою температурою має бути вода і як все зробити правильно, не завдавши шкоди малюкові.

Купати дітей можна одразу після народження, у цьому немає нічого страшного. Але важливим фактором є те, в чому ви купатимете малюка.

Топ 5 причин, чому потрібно придбати ванну

Багато батьків вважають, що якщо є ванна вдома, то можна не купувати ванну для купання новонародженої дитини, але це найбільша помилка.

Такий вид купання має місце, проте ви повинні враховувати, що дитині такий спосіб купання не буде камфорним. Тому радимо вам вивчити цю тему докладніше, з усіх ракурсів, зваживши позитивні та негативні сторони.

Спеціальна ванна має великі плюси в порівнянні зі звичайною ванною:

  • У такій ванні дуже просто утримати малюка, особливо, якщо у вас не було досвіду в купанні немовляти. Цей предмет служитиме вам помічником.
  • Ванну дуже легко чистити та підтримувати її чистоту. Шкіра малюка дуже чутлива.Наявність дитячої ванни в будинку обумовлюється тим, що на звичайну ванну осідає багато чого іншого, тому що в будинку живе не одна людина.
  • Обов’язково потрібно дезінфікувати ванну перед тим, як купати дитину. Звичайну ванну дуже важко дезінфікувати, тому що вона має великий обсяг і площу, врешті-решт, ви втомитеся це робити щоразу.
  • Зазвичай дитину купають у слабкому розчині марганцівки або у відварі трав. Вона дуже сильно забарвлює ванну, відмити її важко. У цьому випадку незамінним предметом буде ванна для новонароджених.
  • Якщо ви купаєте малюка в кип’яченій воді, процес наповнення ванни займе тривалий час. Дуже просто буде наповнити невелику ванну, закип’ятивши лише пару каструльок води.