Водяний сушка для рушників: види, установка, вибір форми, монтаж, рейтинг + відгуки

Водяний сушка для рушників – який краще вибрати? Основні критерії підбору моделі з порадами з монтажу

Важлива функція сушарки для рушників у сучасній квартирі — це не тільки обігрів приміщення, а й дизайнерська родзинка господаря. Ванна це невід’ємна частина інтер’єру, в ній господар будинку проводить більшу частину часу після кухні. Вранці, умиваючись у ванній кімнаті, людина на весь день отримує заряд енергії, а вечірній туалет завершує день.

Завдяки підключенню до системи опалення, одним з найпопулярніших видів є водяний сушка для рушників. Даний сушки для рушників економічний, функціонує разом з опаленням всієї квартири без додаткових витрат.

Критерії вибору рушникосушителя водяного

  • Зовнішній вигляд конструкції
  • Процес монтажу
  • Матеріал виготовлення


Форма нагрівального елемента

Сьогодні сантехнічні аксесуари мають широкий модельний ряд. Не варто спантеличуватися питанням, де купити водяний сушка для рушників. Нагрівальні аксесуари знайдуться у будь-якому відділі сантехнічних товарів.

Споживач губиться серед пропозицій на ринку сантехніки. Але якщо підійти серйозно до вибору цього аксесуара, враховуючи всі критерії, можна на багато років не тільки забути про плісняву у ванній, але й практично обіграти простір.

  • Найпростіший вид конструкції має П, U або М-подібну форму.
  • Більш сучасний вигляд має сушарка рушник, кількість так званих сходинок, залежить від запиту клієнта і площі ванної кімнати.
  • Моделі «Фокстрот» та «Класік» добре вливаються в класичне оздоблення кімнати.

Виходячи з особливостей інтер’єру ванної кімнати, є ряд пристроїв незвичайної форми. Але цей клас агрегатів преміальний із завищеною ціною на незвичайний дизайн. Цікава форма “Вішалка”.

На фото видно, що кожне ребро обігрівача є вішалкою, вони ніби нависають один над одним. Ребра сушіння можуть наочно нагадувати знак нескінченності. Модернізація та практичність враховується виробником у будь-яких галузях і не оминуло сферу сантехніки.

Тепер сушарка може мати гачки, і навіть полички, що значно зручніше у використанні. Форма пристрою для обігріву ванни залежить від фантазії людини. Головне необхідно враховувати нюанси монтажу даної конструкції.