Мильниці для ванної: 150 фото найкращих моделей мильниць для ванної кімнати

Мильниці для ванни – які бувають? Підбір красивого аксесуара + фото найкращих ідей застосування в інтер’єрі

У ванній кімнаті необхідно передбачити наявність не тільки основних предметів, але й достатньої кількості корисних функціональних аксесуарів. Виробники раді запропонувати покупцям у продажу безліч найменувань.

Вони звертають на себе увагу не тільки очевидною користю при безпосередньому використанні відповідно до призначення, але й стильним виглядом, за рахунок чого чудово виглядають в інтер’єрі.

Не обійтися без мильниці у ванну кімнату. Популярні бренди випускають безліч найменувань із різних матеріалів. Відрізняються також форми, пропонований дизайн, забарвлення та інші характеристики.

Покупцям варто уважно підійти до вибору, щоб знайти модель, яка буде зручною та зможе гармонійно доповнювати інтер’єр. Нижче представлені найпопулярніші типи та їх ключові особливості.

Настінні

Компактно розміщуючись на стіні, гарна мильниця для ванної кімнати не займе багато місця. При цьому користуватися нею буде дуже зручно.

Можна підібрати найбільш підходящий вигляд, що повністю влаштовує всіма особливостями будівлі та розмірами.

Кутові

Часто при виборі аксесуарів поставлено завдання максимально заощадити місце. Допоможе в цьому вибір кутової мильниці.

 • Вже з її назви стає очевидною ключова особливість.
 • Вона полягає у розміщенні в кутку приміщення.
 • За рахунок цього можна грамотно використати простір у кімнаті.

Магнітні

Для розміщення на стіні передбачається спеціальне кріплення. При цьому магніт необхідно вставити у мило. В результаті користуватись буде дуже зручно. У цьому важливо, що немає скупчення вологи. Мило добре висихає та не розкисає.

З тримачем та чашею

У цій категорії окремо можна виділити дуже цікавий різновид.

В її конструкції передбачено два основні елементи:

 • Спеціальний утримувач – для виготовлення використовуються міцні матеріали. Найчастіше це метал, що характеризується надійністю та тривалим терміном служби.
 • Чаша – саме на ній розташовується мило. Вона може виконуватись із різних матеріалів. Наприклад, ефектно виглядає скло. Також можна знайти метал. Не менш привабливим виглядає кераміка.

Подібний варіант вдало вписується в різні стилі, але необхідно підібрати відповідний дизайн.

Мальниці-ґрати

На фото мильниць-решіток для ванної видно, що вони виглядають дуже цікаво. Наявність грат у конструкції дозволяє досягти кількох цілей:

 • Зробити вигляд цікавим, додатково прикрасити дизайн.
 • Створити умови, щоб тверде мило не розмокало.

Але при цьому існують певні мінуси. Практика показує, що доглядати такі види досить складно. Це пов’язано з тим, що мило залишається на ґратах, а щоб їх прибрати, доводиться докладати чимало зусиль.

Подвійні

Коли потрібно придбати містку навісну мильницю у ванну, варто звернути увагу на подвійні моделі.

 • Чаші можуть розташовуватися не тільки вертикально, а й горизонтально.
 • Кожен покупець вибере найкращий варіант саме для себе, щоб користуватися було зручно.

Для виробництва застосовуються різні матеріали. Даний момент істотно впливає на вартість, яка може значно відрізнятися.

З присосками

Дуже поширений вид – мильниця на присоску для ванної кімнати. Такий високий інтерес, який виявляють до неї багато покупців, пов’язаний з перевагами:

 • Низька ціна – порівняно з багатьма іншими видами, запропонована в даному випадку вартість невисока. В результаті покупка коштує недорого.
 • Простота установки – процес здійснюється з легкістю, не вимагаючи прикладати особливих зусиль. І все завдяки присоскам. Вони добре фіксуються на поверхні, а зробити це дуже просто.
 • Сучасний вигляд – у продажу пропонується багато варіантів, дизайн яких прикрашається яскравими забарвленнями, що робить зовнішній вигляд загалом барвистим, позитивним та привабливим.

Найчастіше для виготовлення використовується пластик. Цей сучасний матеріал недорогий, дуже практичний, має невелику вагу, чудово показує себе у використанні.

Настільні

До затребуваних видів належать настільні. Їх часто можна побачити у інтер’єрі ванної кімнати. При виборі особливу увагу варто звертати на матеріали виготовлення.

Виходячи з цього, можна виділити кілька різновидів:

 • Пластикові – легкі, зручні, але недорогі і нескладні у догляді. Є одними з найпопулярніших на ринку.
 • Скляні – мильниці для ванної виглядають легко та повітряно завдяки особливостям зовнішнього вигляду матеріалу.
 • Металеві – приваблюють високими властивостями міцності, виходять дуже надійними. Їх покупка стає вигідною завдяки можливості використання довгого часу.
 • Дерев’яні – часто використовуються в класичному інтер’єрі, звертаючи на себе увагу шикарним виглядом.
 • Керамічні – виглядають розкішно та неймовірно стильно.

Це лише найпопулярніші. Крім цього, виробники активно використовують і багато інших матеріалів, що суттєво розширює асортимент різновидів, представлений у продажу сьогодні.

Настільні моделі дуже зручні. У їх конструкції, як правило, є борти. Їхня висота достатня. При цьому аксесуар легко переставити на потрібне місце.

Набори

Широко представлені сьогодні у продажу набори мильниць для ванної кімнати.

 • Їхній асортимент вражає своїм різноманіттям.
 • Це дозволяє покупцям, орієнтуючись на свої побажання, знайти відповідний вигляд.
 • При цьому популярністю користуються аксесуари, що відрізняються відмінною функціональністю, здатні чудово справлятися зі своїми завданнями.

При виборі найбільш відповідного варіанта варто звернути увагу на матеріали, які були вибрані для виготовлення.

Значення має величину. Додатково оцінюються форми. Ще одним критерієм виступає зовнішній вигляд, особливості дизайну та пропоноване забарвлення.

Фото найкращих варіантів мильниць для ванної