Присоски для ванної: 90 фото красивих аксесуарів та пристроїв для фіксації

Як прикріпити присоски для ванної, щоб не падали? Найкращі ідеї застосування кріплення (90 фото)

У сучасній ванні можна зустріти величезну кількість засобів для догляду за обличчям та тілом. Численні баночки, тюбики, рушники вимагають наявності різних полиць, гачків. Мати всі деталі рекомендують під рукою. Таким чином, вдається уникнути щоденного безладу в зоні релаксу.

В останнім часом актуальною тенденцією вважають вибір аксесуарів для ванної кімнати на присосках. Такі предмети мають мобільність і дозволяють змінювати своє становище залежно від вашого настрою.

Переваги вакуумних присосок

Сучасні моделі виробів мають гумову або силіконову основу. При контакті з вертикальною або горизонтальною площиною створюється невеликий об’єм розрідженого повітря.

В результаті виріб щільно фіксується на поверхні. Пластичний матеріал забезпечує додаткову липкість між твердою основою та гумовою деталлю.

У приміщеннях з оптимальним рівнем вологості такі деталі здатні витримати вагу понад 500 грамів. Вакуумні присоски доповнюються механічною деталлю, яка забезпечує всій конструкції добрий натяг.

Якщо з’явиться незначний рівень розрідження повітря в області контакту двох площин, то виріб може самостійно від’єднатися.

Головними перевагами такого виду кріплення на вакуумній основі вважають:

  • Простий монтаж. Тут не потрібно робити наскрізні отвори в поверхні стіни, щоб зафіксувати вироби з силіконовими присосками. Неправильно підібраний діаметр свердла може спровокувати деформацію або поломку керамічного та пластикового декору.
  • Легке кріплення. Наприклад, зафіксувати полицю у ванну на присосках можна натисканням на всю конструкцію. В результаті виріб самостійно закріпиться на вертикальній площині.
  • Мінімальна вартість предметів на вакуумних присосках. Цей критерій розраховується виходячи зі складу матеріалу всієї конструкції та площі гумового фіксатора.
  • Мобільність. Сучасні моделі виробів можна швидко перемістити у будь-яку точку. Наприклад, гачки для ванни на присосках можуть переміщатися з однієї стіни на іншу. Гумові фіксатори не залишають слідів та не деформують кахельне покриття.

Великий вибір варіантів.Сьогодні у продажу представлені силіконові килимки, різні види гачків, підвісних полиць, опорних ручок та дитячих аксесуарів. Кожна модель має підбиратися з урахуванням її функції та дизайну приміщення.