Присоски для ванної: 90 фото красивих аксесуарів та пристроїв для фіксації

Як прикріпити присоски для ванної, щоб не падали? Найкращі ідеї застосування кріплення (90 фото)

У сучасній ванні можна зустріти величезну кількість засобів для догляду за обличчям та тілом. Численні баночки, тюбики, рушники вимагають наявності різних полиць, гачків. Мати всі деталі рекомендують під рукою. Таким чином, вдається уникнути щоденного безладу в зоні релаксу.

В останнім часом актуальною тенденцією вважають вибір аксесуарів для ванної кімнати на присосках. Такі предмети мають мобільність і дозволяють змінювати своє становище залежно від вашого настрою.

Переваги вакуумних присосок

Сучасні моделі виробів мають гумову або силіконову основу. При контакті з вертикальною або горизонтальною площиною створюється невеликий об’єм розрідженого повітря.

В результаті виріб щільно фіксується на поверхні. Пластичний матеріал забезпечує додаткову липкість між твердою основою та гумовою деталлю.

У приміщеннях з оптимальним рівнем вологості такі деталі здатні витримати вагу понад 500 грамів. Вакуумні присоски доповнюються механічною деталлю, яка забезпечує всій конструкції добрий натяг.

Якщо з’явиться незначний рівень розрідження повітря в області контакту двох площин, то виріб може самостійно від’єднатися.

Головними перевагами такого виду кріплення на вакуумній основі вважають:

 • Простий монтаж. Тут не потрібно робити наскрізні отвори в поверхні стіни, щоб зафіксувати вироби з силіконовими присосками. Неправильно підібраний діаметр свердла може спровокувати деформацію або поломку керамічного та пластикового декору.
 • Легке кріплення. Наприклад, зафіксувати полицю у ванну на присосках можна натисканням на всю конструкцію. В результаті виріб самостійно закріпиться на вертикальній площині.
 • Мінімальна вартість предметів на вакуумних присосках. Цей критерій розраховується виходячи зі складу матеріалу всієї конструкції та площі гумового фіксатора.
 • Мобільність. Сучасні моделі виробів можна швидко перемістити у будь-яку точку. Наприклад, гачки для ванни на присосках можуть переміщатися з однієї стіни на іншу. Гумові фіксатори не залишають слідів та не деформують кахельне покриття.

Великий вибір варіантів.Сьогодні у продажу представлені силіконові килимки, різні види гачків, підвісних полиць, опорних ручок та дитячих аксесуарів. Кожна модель має підбиратися з урахуванням її функції та дизайну приміщення.

Як вибрати ручку для ванної

Даний аксесуар застосовується як додаткова опора під час купання. Як правильно підібрати ручку для ванної кімнати на присосках? Сучасні моделі відрізняються між собою за декількома критеріями:

 • Ціна. Вона розраховується виходячи з дизайну пристосування, його розмірів та матеріалу.
 • Експлуатаційні якості. Вони безпосередньо залежать від міцності конструкції та регулярності її використання.

Сучасні ручки на присосках для ванної кімнати поділяються на кілька видів:

 • Пластикові.
 • Металеві.
 • Конструкції з додатковим грифом.

Вироби із пластикової основи вважаються популярними та затребуваними серед покупців. Які переваги вони мають? Цей список містить:

 • Доступна вартість.
 • Простий догляд.
 • Безпечна експлуатація.
 • Зручний корпус та форма.

Сьогодні пластик широко використовують для виготовлення побутових приладів та аксесуарів.

Вони мають легку вагу і безпечні для людського здоров’я. Щільна основа запобігає розмноженню патогенних мікроорганізмів. Встановлювати такі аксесуари можна у приміщенні з підвищеною вологістю.

Моделі з металевого сплаву використовуються як утримувачі у ванній чаші. Для їх кріплення можуть використовувати додаткові елементи як кріплення.

Металеві ручки з вакуумними присосками можуть складатися з наступних деталей:

 • Полегшений метал. З нього виготовляють зовнішній корпус.
 • Пластикові деталі. Вони можуть застосовуватися як декоративні елементи.
 • Деталі із силікону та пластику. З цього матеріалу виготовляють основу власника.

Конструкція з додатковим грифом є ​​системою, яку застосовують для людей з обмеженими можливостями. Такі елементи використовують як опору для купання.

При виборі таких конструкцій необхідно враховувати планування санвузла. Сьогодні у продажу представлені компактні типи, які можна вибирати для влаштування малогабаритних просторів.

Які особливості силіконових килимків

Килимок на присосках для ванної кімнати вважається не тільки чудовим варіантом декору і забезпечує додаткову безпеку під час прийняття водних процедур. У відділах будинку представлений великий вибір цих аксесуарів.

Що необхідно враховувати під час добору? Для цього слід керуватися такими порадами:

 1. Зверніть увагу на форму. Вона має повторювати межі купальної чаші. Якщо придбати моделі менших розмірів, то в процесі купання збільшуються ризики травмування;
 2. Кількість присосок. Чим більше фіксуючих елементів, тим вища безпека пластикової основи;
 3. Якісний виріб не матиме різкого запаху. Якщо силіконовий килимок видає токсичні пари, покупки рекомендують відмовитися.

Іграшки для купання

Як вибрати присоски для ванної для дітей? У дитячих магазинах представлений великий вибір іграшок для купання. Всі вони відрізняються між собою за розміром, кольором та фактурою.

Що важливо враховувати при доборі аксесуарів?

 • Професійні педіатри рекомендують ретельно оглянути поверхню виробу на наявність дефектів.
 • Для регулярного використання найкраще вибирати моделі з однорідною текстурою.
 • У таких іграшках не буде накопичуватися бруд та органічне сміття після кожного купання.

Для дітей віком від 1 до 3 років краще вибирати вироби з харчового силікону. Як правило, такий вид сплавів застосовують для створення кухонного начиння. В результаті при нагріванні іграшки з присосками не виділятимуть шкідливих з’єднань.

Не варто економити на силіконових аксесуарах для дитячого купання. Чим вище ціна за комплект, тим краще його експлуатаційні якості та безпечніший склад.

Професійні педіатри рекомендують регулярно очищати поверхню гумових деталей антисептичними складами, які знищують до 95% патогенних мікроорганізмів.

Фото присосок для ванної