Склянка для зубних щіток: 100 фото новинок дизайну підвісних, настінних, на присосці склянок

Склянка для зубних щіток: огляд сучасних аксесуарів для щіток з цікавою формою та дизайном склянки (100 фото)

Всі зазвичай прагнуть створити максимальний комфорт у своєму будинку. Це стосується всіх аксесуарів у ванній кімнаті. Ви замислювалися про те, що існують найрізноманітніші дизайни та конструкції простої склянки для зубних щіток? Цей елемент дизайну може легко внести родзинку в інтер’єр, а також зробити ваше життя зручнішим.

Так не втрачайте нагоди побути дизайнером та поекспериментувати! У цій статті на вас чекає багато корисних матеріалів про те, які бувають склянки для зубних щіток, і як правильно їх підібрати.

На що звернути увагу

Що може бути краще для зберігання вашої зубної щітки, ніж розташувати її в індивідуальному чохлі. Зверніть увагу, що основними функціями такої конструкції повинні бути зручність розташування предметів, дизайн, який доповнить навколишнє оточення, гігієнічність.

На фото склянки для зубних щіток якраз видно зручну склянку з відсіками для зубних щіток. Що стосується дизайну, зараз існує безліч цікавих рішень – склянка для зубних щіток з кераміки, подвійна склянка для щіток, склянки зі скла для зубних щіток і навіть підвісні склянки для зубних щіток.

Якщо вас цікавить матеріал побюджетніше, можете звернути увагу на пластикову склянку для зубних щіток

Форми та дизайни

Серед безлічі варіантів ви напевно знайдете свій ідеальний аксесуар для ванної. Існують овальні та круглі склянки, прямокутної форми, з кришками, а також без кришок, прикрашені всілякими малюнками, аплікаціями або, навпаки, витримані у більш строгому стилі.

Важливо, щоб вам було простіше вранці збиратися на роботу, не доводилося шукати потрібну річ у ванній, а приємний дизайн радував око.

Гігієнічність виробу

Важливий момент – якщо склянка з наскрізною підставкою, волога не буде накопичуватися. Якщо ж у склянці, що має дно, постійно накопичуватиметься вода, цвіль і мікроби не забаряться.

Відмінний варіант для профілактики забруднення зубних щіток – установка диспенсера. Це прилад для зберігання зубних щіток, оснащений функцією ультрафіолетової дезінфекції, а також має механічний дозатор, щоб зручно витягти зубну пасту. Чим не подарунок родичам чи друзям.

Види склянок

Існують моделі склянок як підвісні, так і такі, що встановлюються на поверхні. Матеріалами можуть бути кераміка, скло, а також виробництво не обходиться без пластику, штучного каменю та металу.

Додаткові елементи – кришечки, присоски для кріплення та ємності для дитячих зубних щіток. Настільну склянку ви можете поставити хоч на раковину, хоч на столик чи полицю – як підкаже ваша фантазія. Якщо ви розпочали прибирання, їх легко пересунути.

Навіщо переплачувати

Цікавим дизайнерським рішенням стане не купувати готовий виріб, а використовувати кухоль або келих для зубної щітки. Виглядає суворо і лаконічно, і гроші заощаджені.

Головне, підбирайте такий посуд, який буде вам зручний – стійкий, а також вписується в дизайн.


Фото склянок для зубних щіток