Спальня в білих тонах (200 фото): гарні новинки дизайну інтерєрів із білими меблями, сучасні ідеї оформлення спальної кімнати

Спальня в білих тонах – фото-підбірка найкращих варіантів поєднань білого кольору з меблями, оздобленням та предметами декору

Багато фахівців вважають, що світлі тони мають особливе диво, оскільки додавши їх у свій інтер’єр, ви можете отримати насправді нескінченно просторе приміщення, що зачаровує погляд.

Особливо білий колір вважається універсальним, тому що він може бути поєднаним з будь-яким кольором. Проте саме спальня у світлих відтінках виглядає елегантно та особливо аристократично.


Звичайно, зробивши повністю всю кімнату тільки в одному білому кольорі, швидше за все ви отримаєте несмачну лікарняну палату. Розберемо як правильно створити білу атмосферу та підберемо базові білі акценти, які ви можете розставити у спальні.

Поєднання білого кольору з іншими

Як відомо, білий добре поєднується з іншими кольорами. Багато експертів пропонують базові поєднання білого із різноманітними відтінками.Вибравши один із яких, ви зможете насолодитися ідеальною контрастною комбінацією.

Експерти виділяють:

 • Зелений – білий у поєднанні із зеленим вважається найприроднішим. Додавши такий яскравий елемент, допустимо зелений килимок біля ліжка, щоранку він нагадуватиме вам прогулянку по зеленому лужку. Якщо вас зацікавила ця ідея, зверніть увагу на зелені килимки з використанням квіткового принта.
 • Синій – всі відтінки синього чудово поєднуються з білим, символізуючи цим блакитне небо. Синій також належать до кольору спокою.
 • Рожевий – колір романтики. Спальні такого забарвлення зазвичай належать дівчатам-підліткам або молодим амбітним, романтичним натурам.

 • Бэзовий – переважання такого кольору в білій тематиці кімнати надасть їй вишуканості.
 • Шоколадний – шоколадний колір надає кімнаті певної суворості.
 • Коричнева – всі відтінки коричневого кольору відмінно доповнюють білий інтер’єр і роблять його атмосферним та затишним.
 • Сірий – цей колір, як і шоколадний, здатний створити якусь строгість. Таке поєднання найчастіше вибирають стримані люди.


Акцентна стіна

Головне правило оформлення акцентної стіни в білому інтер’єрі спальні полягає у темнішому або світлішому виділенні кольорів. Що це означає?

Акцентна стіна може бути оформлена будь-яким із вищезгаданих кольорів, але більш гармонійно буде, якщо цей же колір фігуруватиме в оформленні гарнітури всієї спальні.

Виникає питання: «За допомогою чого можна зробити акцентну стіну?»

 • Сімейні фото – прокидаючись вранці, вас радуватимуть фото ваших рідних та близьких. Рамки фотографій можна оформити у золотий або срібний колір, залежно від того, який колір домінує у вашому інтер’єрі.
 • Фотошпалери – оформлення стін за допомогою фотошпалер досить популярно в наш час. Ви можете підібрати як дивовижний пейзаж, так і звичайні візерунки певної колірної гами.

Стінки для білої спальні

Існує кілька способів оформлення стін у білі тони. Деякі з них це поєднання світлих тонів з будь-якими або абсолютно білі стіни.

Розберемо основні способи:

 • Вертикальні смуги – за допомогою вертикальних смужок на стінах можна збільшувати простір. Крім того, ви можете збільшити розмір стелі. Відмінне поєднання білих шпалер з вертикальними смугами вийде в тому випадку, якщо ви оберете шпалери одного виробника та одного типу. Таким чином, ваша кімната виглядатиме аристократично. Що стосується палітри кольорів, то тут дозволяється використовувати близькі кольори або зовсім протилежні.
 • Горизонтальні смуги – саме такий тип смуг здатний розширити об’єм кімнати. Але є один недолік – такі шпалери здатні ще більше звузити простір і вам почне здаватися, що в приміщенні раптом з’явилася низька стеля.
 • Половинчасте поділ стіни – наочно дана схема виглядає наступним шляхом: верхня частина може бути пофарбована в будь-який пастельний колір, але в 2022 наймоднішим забарвленням є вінтаж (дрібні квіти, з тоненькими стеблами), а нижня частина білий колір.
 • li>

 • Акцент тільки на одну стіну – застосовується для наближення кімнати або надання їй форми квадрата (працює лише в тому випадку, якщо кімната довга та витягнута). Зазвичай таку стіну обклеюють фотошпалерами в тон основного тону стін або протилежного.Наприклад, якщо основний колір – білий, то акцентна стіна оформляється у близьких відтінках або абсолютно протилежних.До речі, кумедним фактом є те, що акцентна стіна вважається тією стіною, яку ви бачите першою, відчиняючи двері кімнати. Однак багато дизайнерів інтер’єру спростовують цю заяву.

Меблі для білої спальні

Зазвичай для спалень з білим інтер’єром підбирають меблі дуже близьких відтінків, щоб уникнути зливання квітів: молочний, коричневий, шоколадний, бежевий. Найчастіше ліжка роблять з таких же матеріалів, що і комоди. Кольори мають бути однаковими.


Переваги та недоліки білого кольору в спальні

Перш ніж планувати в яких кольорах робити кімнату, вивчіть загальну кількість плюсів та мінусів білого кольору в інтер’єрі спальні. Почнемо з переваг:

 • Умиротворення – ні для кого не секрет, що саме білий колір здатний надати вашому приміщенню атмосфери блаженства та спокою.
 • Універсальність – цей відтінок по праву вважається універсальним, тому легко комбінується з іншими кольорами.До того ж він фігурує в кожному стилі, тому ви не помилитеся, якщо вирішите зробити його акцентним у своєму інтер’єрі.
 • Розширення простору – білий має властивість розширювати простір, використовуючи його в кімнаті, ви розширите та скоригуєте простір. Головне вміти правильно це зробити, тому потрібно одразу звертатися до спеціалістів-дизайнерів.

Окрім цього, дизайн спальні білого кольору може мати низку своїх недоліків:

 • Непрактичність – головний недолік у тому, що така спальня буде дуже швидко бруднитися, будь то світлі фіранки або світла плитка на підлозі.
 • Лікарняна палата – перестаравшись з білим, ви можете отримати інтер’єр лікарняної палати, який не дасть вам розслабитися і весь час рябити.
 • Похибки – необхідно буде стежити за поверхнями, інакше якась корозія на меблів або на тканині буде одразу видно в білому оточенні.


Тепер, вивчивши всі недоліки, ви можете створити прекрасний інтер’єр для вашого приміщення.

Фото спальні в білих тонах