Спальня в білих тонах (200 фото): гарні новинки дизайну інтерєрів із білими меблями, сучасні ідеї оформлення спальної кімнати

Спальня в білих тонах – фото-підбірка найкращих варіантів поєднань білого кольору з меблями, оздобленням та предметами декору

Багато фахівців вважають, що світлі тони мають особливе диво, оскільки додавши їх у свій інтер’єр, ви можете отримати насправді нескінченно просторе приміщення, що зачаровує погляд.

Особливо білий колір вважається універсальним, тому що він може бути поєднаним з будь-яким кольором. Проте саме спальня у світлих відтінках виглядає елегантно та особливо аристократично.


Звичайно, зробивши повністю всю кімнату тільки в одному білому кольорі, швидше за все ви отримаєте несмачну лікарняну палату. Розберемо як правильно створити білу атмосферу та підберемо базові білі акценти, які ви можете розставити у спальні.

Поєднання білого кольору з іншими

Як відомо, білий добре поєднується з іншими кольорами. Багато експертів пропонують базові поєднання білого із різноманітними відтінками.Вибравши один із яких, ви зможете насолодитися ідеальною контрастною комбінацією.

Експерти виділяють:

  • Зелений – білий у поєднанні із зеленим вважається найприроднішим. Додавши такий яскравий елемент, допустимо зелений килимок біля ліжка, щоранку він нагадуватиме вам прогулянку по зеленому лужку. Якщо вас зацікавила ця ідея, зверніть увагу на зелені килимки з використанням квіткового принта.
  • Синій – всі відтінки синього чудово поєднуються з білим, символізуючи цим блакитне небо. Синій також належать до кольору спокою.
  • Рожевий – колір романтики. Спальні такого забарвлення зазвичай належать дівчатам-підліткам або молодим амбітним, романтичним натурам.

  • Бэзовий – переважання такого кольору в білій тематиці кімнати надасть їй вишуканості.
  • Шоколадний – шоколадний колір надає кімнаті певної суворості.
  • Коричнева – всі відтінки коричневого кольору відмінно доповнюють білий інтер’єр і роблять його атмосферним та затишним.
  • Сірий – цей колір, як і шоколадний, здатний створити якусь строгість. Таке поєднання найчастіше вибирають стримані люди.