Дизайн світлої спальні: 200 фото найкращих новинок дизайну та поєднань світлих тонів в інтерєрі + поради щодо вибору колірної палітри відтінків

Дизайн світлої спальні: ТОП-200 фото ідей модного оформлення для спальні зі світлими відтінками в інтер’єрі (меблях, декорі, шторах, текстилі)

Думка багатьох експертів сходиться на тому, що саме світлі тони мають унікальну здатність створювати легку атмосферу, оскільки доповнивши ними свій інтер’єр, ви можете отримати насправді нескінченно просторе приміщення, що зачаровує погляд.

Сама світла палітра кольорів вважається універсальною, оскільки вона може поєднуватися з будь-яким кольором. Проте саме спальня, виконана у світлих відтінках, виглядає витончено і особливо аристократично.

Звичайно, дуже важливо не переборщити з білими відтінками, тому що в кінцевому підсумку ви можете отримати однотонну несмачну лікарняну палату.

Розберемо як правильно додати світлі відтінки в обробку вашої спальні і як правильно підібрати предмети інтер’єру, якими ви можете обставити кімнату, зробивши її неймовірно затишною.