Підвісні меблі для ванної: рекомендації щодо вибору навісних меблів

Підвісні меблі для ванної – переваги використання, фото цікавих поєднань, поради щодо вибору комплекту

Комплект підвісних меблів для ванної кімнати вважається одним із популярних та затребуваних на ринку сантехнічного обладнання. Сучасні моделі відрізняються за своїми розмірами, формою, кольором та призначенням. Широкий вибір виробів дозволяє підібрати найкращу меблеву прикрасу для інтер’єрного простору.

Як вибрати недорогі підвісні меблі для ванної? Що потрібно враховувати перед покупкою таких моделей? У цій статті зібрані найкращі рекомендації від професійних дизайнерів, які допоможуть придбати стильні аксесуари для дизайну зони релаксу.

У чому переваги підвісних меблів

Фахівці виділяють низку позитивних якостей таких видів конструкцій для оформлення інтер’єрного простору. Вони полягають у таких критеріях:

  • Зручне використання;
  • Різні габарити. Наприклад, маленькі підвісні меблі для ванних кімнат дозволяють істотно заощадити вільний простір і зробити його більш затишним;
  • Великий вибір форм;
  • Стильний дизайн;
  • Ергономічність конструкції;
  • Багатофункціональність моделей;
  • Практичне використання у побутовому житті.

Як уже було зазначено вище, незвичайний дизайн таких виробів дозволяє візуально зробити приміщення просторим.До того ж, такі конструкції полегшують процес прибирання.

Наприклад, підвісні меблі акватон для ванної має водовідштовхуючий шар, який робить вологу помітною після її появи. Крім цього, додатковий захист запобігає утворенню вапняного нальоту на глянсовій основі.

Ще однією перевагою підвісних виробів вважають їхню можливість ідеально вписуватися в будь-який стилістичний напрямок. Їх використовують для обробки санвузла, оформленого плиткою з елементами фотодруку. До того ж такий комплект відмінно поєднується із пластиковими та дерев’яними панелями. Тут попередньо необхідно подбати про кріплення меблевої атрибутики на вертикальній поверхні.

Як кріпляться підвісні меблі у ванну? Для цього використовують металеві палички, дюбель – кріплення. Вони додаються до комплекту з елементами декору. Вони забезпечують конструкції стійкість у процесі експлуатації.