Складання вітальні: поетапний план збирання меблів своїми руками

Складання вітальні – покрокова інструкція від майстра, як швидко та легко зібрати стінку своїми руками

Стінка ще з давніх-давен набирає все більшої популярності. Це кілька шаф, що складаються з різних засувок, маленьких шафок і поличок, зібраних в одне ціле.

Дуже часто, при виборі стінки ми не замислюємося про те, як її збиратимемо. Прийшовши додому, ми розуміємо, що це завдання не таке просте, як здається. Також бувають і протилежні випадки. Коли ми вирішуємо сплатити складання стіни, але в результаті переплачуємо за зайві роботи.

Ця стаття допоможе вам правильно зібрати стінку та полегшити собі роботу.

Умовно всі меблі можна розділити на 3 типи

Легке складання. До цього типу належать справді найпростіші меблі.

  • Тобто столи, лавки, табуретки, стільці. Всі ці предмети мають досить мало деталей.
  • Частей трохи і розібратися в інструкції буде дуже просто.
  • Багато інструментів вам для цього не знадобиться, а в комплекті зазвичай є тільки саморізи і шурупи, так що ви точно не заплутаєтеся.

Інструменти, фізична сила. Складніший рівень.

  • Для збирання цих предметів вам. Швидше за все. Знадобиться м’язистий знайомий, який допоможе вам підняти ці меблі і переносити, розставляти деталі.
  • Багато людей для цього не потрібно, вистачить лише двох. Наприклад, одна людина може тримати деталі, а інша закручувати щось.
  • Так само для цих меблів варто придбати перфоратор, який необхідний при кріпленні меблів на стіну.
  • До речі, хочу зазначити, які предмети інтер’єру належать до цього типу: ліжко, шафа, настінні шафи.

Залишити для професіоналів. Кухонні меблі та інші предмети з висувними, підйомними та розсувними механізмами.

  • Все це зібрати досить важко. Звичайно, якщо посидіти кілька годин, а може й днів, то спільними зусиллями у вас може вийти.
  • Але не варто забувати, що є такий інтер’єр, де необхідні професійні навички та інструменти.
  • Наприклад, для стільниці необхідно вирізати місце для миття, а для прикріплення різних шафок до стіни потрібен рівень та величезний запас завзятості, часу та терпіння.Зверніть увагу, що погана якість збірки не обов’язково одразу дасть про себе знати. Найімовірніше ви помітите цей через рік або кілька років, коли дверцята шаф будуть прогинатися, двері почне важко зачинятися, а диван постійно заїдатиме.

Тепер, коли ми розібралися з основними видами складання та визначили, які меблі варто збирати самостійно, а які ні, і що для цього треба врахувати, звернемося до основних аспектів складання вітальні.