Пробка для ванної: ремонт з порадами щодо вибору пробки для зливу

Пробка для ванної: фотографії популярних моделей + поради щодо ремонту

Прийшовши з роботи втомленим, кожному хочеться якнайшвидше набрати гарячу ванну з пінкою і прилягти відпочити, розслабитися, подумати про завтрашній день. Але для того щоб набрати ванну вам необхідна пробка або якийсь терміновий спосіб це зробити, якщо раптом ваша стара пробка зламалася.

На сьогоднішній день асортимент пробок досить великий. Ви можете вибрати кольори, форму. У спеціалізованих магазинах до вашої уваги будуть представлені від гумових до напівавтоматичних пробок.

У даній статті ми розглянемо можливі варіанти та лайфхаки, що робити, якщо зламалася пробка. А також, як вибрати, розглянемо всі можливі варіанти та форми.

Що зробити, якщо зламалася пробка

  1. Закрити отвір пакетом. Вам необхідно взяти чистий пакет та покласти в нього шматки згорнутої тканини. Далі, покладіть зав’язаний целофан у зливний отвір. Целофан засмоктає в отвір і вода нікуди не піде.
  2. За допомогою солі. У шкарпетку насипати достатньо солі і вкласти в зливний отвір. Її також засмоктає всередину, і вода нікуди не піде.
  3. Пінопласт. У кожного в будинку залишається пінопласт із покупних коробок. Ви можете використовувати його з користю, а не викидати. За розміром зливного отвору виріжте коло з пінопласту і закрийте злив.