Плитка для кухні на підлогу (200 фото): найкращі новинки дизайну, свіжі ідеї та сучасні варіанти застосування плитки в інтерєрі кухні

Плитка для кухні на підлогу: види, кольори, розміри, розкладки та правила вибору кухонної плитки + фото вдалих ідей облицювання

Вибір покриття плитки на кухні пов’язаний з типом меблів, які ви збираєтеся ставити, тому потрібно пам’ятати та оцінювати, чи відображає меблі класичний, сучасний чи нео-стиль.

Плитка для підлоги для класичної кухні

Якщо ви маєте намір використовувати традиційні класичні меблі, вибір плитки повинен падати на не блискучу плитку коричневого або білого кольору і, можливо, старовинної форми (наприклад, з нерівними краями) і використовувати затирку швів, яка набуває кольору, відповідного типу плитки, але завжди непрозорого та не надто світлого відтінку. Виняток становитиме плитка під мармур або класичний радянський дизайн.

Такий критерій служить для збереження стилю кухні в незмінному вигляді та гарантії того, що жоден елемент не контрастує з іншим, для дотримання стилістично правильної лінії меблів та ідеальної гармонії у всіх аспектах.

Нейтральні кольори підкреслюють регулярність форм і шляхетність глазурі. Можна використовувати однакову плитку як на підлозі, так і стінах.