Плитка для кухні на підлогу (200 фото): найкращі новинки дизайну, свіжі ідеї та сучасні варіанти застосування плитки в інтерєрі кухні

Плитка для кухні на підлогу: види, кольори, розміри, розкладки та правила вибору кухонної плитки + фото вдалих ідей облицювання

Вибір покриття плитки на кухні пов’язаний з типом меблів, які ви збираєтеся ставити, тому потрібно пам’ятати та оцінювати, чи відображає меблі класичний, сучасний чи нео-стиль.

Плитка для підлоги для класичної кухні

Якщо ви маєте намір використовувати традиційні класичні меблі, вибір плитки повинен падати на не блискучу плитку коричневого або білого кольору і, можливо, старовинної форми (наприклад, з нерівними краями) і використовувати затирку швів, яка набуває кольору, відповідного типу плитки, але завжди непрозорого та не надто світлого відтінку. Виняток становитиме плитка під мармур або класичний радянський дизайн.

Такий критерій служить для збереження стилю кухні в незмінному вигляді та гарантії того, що жоден елемент не контрастує з іншим, для дотримання стилістично правильної лінії меблів та ідеальної гармонії у всіх аспектах.

Нейтральні кольори підкреслюють регулярність форм і шляхетність глазурі. Можна використовувати однакову плитку як на підлозі, так і стінах.
Плитка для підлоги для сучасної кухні

Якщо ви вибираєте сучасні меблі, вам потрібна плитка з глянсовою поверхнею, світлих яскравих кольорів та сучасних форм із гострими кутами. Слідкуйте за тим, щоб плитка візуально не переважала над меблями, а виступала як тло.


У деякі дизайни сучасного стилю вставлені елементи, які контрастують як за кольором, так і формою.

 • У випадку з неокласичними меблями, з іншого боку, ви можете вибрати плитку, яка має менш жорсткі характеристики, ніж попередні, оскільки у нас є менш спрямований стиль і менш обумовлений сучасними структурами, тому більш терпимий у поєднання як за кольором, так та за структурою виробу.
 • Вибір відтінків у цьому випадку ширший, тому що неокласика дозволяє отримати більше комбінацій, структурованих на класичних формах, але з більш актуальною лінією.
 • Наприклад, білий або кремовий колір дуже добре поєднується з такою стилістичною структурою елементів інтер’єру, отже, пастельні тони можуть бути використані для тону плитки.

Цікаво, але дороге, виглядає на підлозі на кухні мозаїка мікротесери та 3D мозаїка.
Плитка для підлоги для сільського стилю

Дизайн кухні у середземноморському чи сільському стилі – це рай для керамограніту. Під дерево, під натуральний камінь, однотонний або з яскравим малюнком – будь-який варіант виглядатиме пристойно і не відволікатиме на себе увагу.

Вибір може впасти на невеликі формати для більш класичних інтер’єрів з ширшим швом: 3-4 міліметри, мозаїчні композиції в центральній частині підлоги або невеликі акценти, які будуть включені до покриття для створення адекватного контрасту.

 • Для більш сучасних інтер’єрів підходять більші формати з вузькими стиками та акцентованою геометрією, які візуально збільшують простір, роблячи їх яскравішими, з дуже світлими відтінками кольору у поєднанні з темними контрастними вставками.
 • Правильний підбір плитки сприяє отриманню кращого результату в обробці кухні, надаючи більше закінченості навколишньому простору.

Новинка! Підлога без стиків на кухні

Підлога без стиків, безумовно, є одним з найбільш затребуваних останніми роками і стає все більш популярним дизайнерським рішенням для кухонь.

Кухні в мінімалістському або індустріальному стилі мають все більший попит, а модні та сучасні безшовні підлоги є ідеальним рішенням для любителів лінійності в навколишньому середовищі.

 • Підлога без швів не тільки забезпечує безперервність і прямолінійність, але й позбавлена ​​проблем, які часто обговорюються з точки зору гігієни та чистоти.
 • З часом стики вимагають особливого догляду, тому що накопичуються бруд або залишки миючих засобів, які затемнюють їх і змушують ретельно очищати спеціальними засобами, які зазвичай відбілюють «ручками-коректорами».

Отже, відсутність реакції на бруд і часте миття кухонної підлоги забезпечує більш практичне та швидке очищення.

Позитивні сторони безшовної статі

Цікавий аспект сучасної безшовної підлоги — це ефект безперервності, який дає дуже приємний вигляд, особливо в умовах відкритого простору.

Відкритий простір — оптимальне рішення для того, щоб маленькі кімнати були просторішими, наприклад будинок з маленькою кухнею або поєднаною вітальнею без використання проміжних стін, простір буде більшим, просторішим і світлішим.

Безперервність, яку дає нам цілісна підлога, безумовно, створює гармонійний ефект з меблями, роблячи довкілля більш комфортним та розслаблюючим.

Якщо ми хочемо створити цільну підлогу, потрібно приділити ще більшу увагу двом аспектам:

 • Укладання плитки – враховуючи, що завжди необхідно покладатися на кваліфікованих монтажників, у цьому випадку вибір ще важливіший. Для непрофесійного встановлення підлоги без швів може здатися простіше, ніж підлога зі швами, але насправді це повна протилежність. Фактично, стики іноді служать у тому, щоб приховати невеликі дефекти; оскільки швів немає, будь-яка невелика помилка може мати вирішальне значення для успіху установки;
 • Якість плитки — Якщо ми вирішили створити підлогу без швів, ми також маємо звернути особливу увагу на якість плитки.Вибір використання ректифікованої плитки в цьому випадку є обов’язковим, тому що необхідно проінформувати продавця про те, що ми хочемо укладати підлогу за допомогою цієї техніки.

Матеріали для підлоги без стиків

Застосовуються різні варіанти, включаючи бетонну плитку, типову для промислового стилю, натуральні матеріали, кераміку та керамограніт.

Найкращий варіант для кухні в рустикальному стилі – безшовний керамограніт з імітацією дерева, який сподобається всім любителям паркету та поціновувачам «імітації дерева».

Найбюджетніший варіант – це плитка ПВХ.

 • Порівняно з іншими типами матеріалів, такими як бетон і керамічна плитка, безшовна підлога з керамограніту з імітацією дерева, безумовно, надає приміщенню більш теплий та затишний вигляд та менш асептичний, ніж інші матеріали.
 • Підлога з керамограніту під дерево без швів легко укладається, не вимагає особливого догляду і не вимагає циклічного шліфування та полірування, на відміну від дерев’яних дощок.

Фото плитки для кухні на підлогу