Буфети для вітальні: ТОП-150 фото

Буфети для вітальні: цікаві варіанти шаф під посуд (150 фото буфетів у сучасному стилі)

У вітальні часто виникає питання зі зберіганням різних речей. До них належить і посуд. Де найкраще розташувати її? Допоможе вдало вибраний буфет! Разом з ним не лише вирішується це питання. Також можна красиво змінити інтер’єр загалом.

Але для досягнення такого результату варто підібрати найбільш підходящий варіант із пропонованого в каталогах магазинів достатку найменувань. Потрібно знати, якими критеріями керуватися.

Призначення буфету

Перед тим, як відправитися в магазин, варто визначитися з призначенням цих меблів, а також дізнатися більше про її відмінні риси.

Конструкція та величина можуть відрізнятися. Залежно від цього всередині міститься відповідна кількість предметів.

 • Ще одна важлива функція – прикраса інтер’єру.
 • Для цього підбирається найбільш підходяще оформлення.
 • Допоможуть у цьому фотографії, опубліковані на різних сайтах в інтернеті, а також безпосередньо в каталогах.

Розміри буфету у вітальні

Важливим критерієм є величина. Вона може бути різною. Виходити слід із особливостей приміщення, його площі.

 • Відрізняється ширина. Є чимало тонких варіантів.
 • Вони виходять компактними.
Для просторих приміщень нерідко купуються більш місткі та великі.


Матеріали буфету

Виробниками практикується використання різних матеріалів. Це дозволяє випускати такі різновиди:

 • Металеві. Не дуже поширені у житлових приміщеннях. Для виробництва використовується міцний матеріал, що демонструє свою надійність під час експлуатації.
 • Скляні. Привертають увагу неповторним витонченістю і елегантністю. За рахунок прозорості вони виглядають особливо легко.
 • Дерев’яні. Є одними з найпопулярніших. Дерево – класичний варіант, що ідеально підходить для багатьох випадків. Масиву властиво чимало привабливих експлуатаційних характеристик. Сам він виглядає чудово, чим перетворює вигляд приміщення. Для різних стилів підбираються найкращі моделі.
 • З ДСП. Серед переваг є низька ціна.
 • З МДФ. До плюсів належить досить гарна міцність. Експлуатація стає дуже тривалою. Можна зупинити вибір на найбільш відповідних кольорах серед представленого різноманіття. Дизайн приваблює неповторним виглядом.

Додатково можна використовувати і пластик. Це різновид сучасного матеріалу, що має хорошу стійкість до зношування, що чудово показує себе при використанні. Доглядати його нескладно. Найчастіше він використовується в сучасних стилях, де виглядає найдоречніше.Що врахувати при виборі буфета

Розумний підхід дозволяє покупцям відповідально підходити до своїх придбань. Вони враховують чимало:

 • Однією з найважливіших критеріїв виступає матеріал. Значення має лише його вид. Додатково варто оцінити якість. Щоб термін служби був досить тривалим, меблі повинні відповідати вимогам, а також слід правильно доглядати їх. У багатьох випадках одним із найкращих варіантів стає дерево. Воно має чудові характеристики, чудово показує себе при безпосередньому використанні. Незважаючи на його досить високу вартість, попит у цій категорії товарів залишається на хорошому рівні. Розцінки, що пропонуються, стають виправданими за рахунок відмінної якості.
 • Уважно вивчаються всі особливості будівлі. Воно має сприяти комфортній експлуатації, надійності.
 • Розмір підбирається під конкретну величину приміщення.
 • Цінові категорії дуже різноманітні. На конкретну ціну впливають матеріали виготовлення, розміри та інші параметри, що варто брати до уваги.

Додатково потрібно врахувати ще чимало моментів, щоб ухвалити остаточне вірне рішення.


Типи буфетів

У каталогах можна зустріти кілька видів:

 • Стандартний. Має традиційну будову. Передбачається достатня кількість відділень.
 • Кутовий. Такий вид розміщується в кутку, маючи відповідні форми та особливості конструкції. Завдяки цьому створюється можливість раціонально використовувати простір. Місткість у багатьох випадках непогана, що дозволяє всередині розташувати чимало.
 • Вбудований. Дуже часто його можна побачити у сучасному інтер’єрі. Виглядає чудово.
 • Підвісний. Чудовий варіант для невеликих приміщень. Разом із ним можна додатково заощадити місце. Компактність виступає одним із найбільш значущих плюсів. Додатково порадує чудовий вигляд.

Кожний варіант передбачає свої характерні риси, з якими варто познайомитись ближче, щоб визначитися з остаточним вибором.

Колір буфета для вітальні

Виробники активно застосовують різні кольори. При виборі оптимального колірного рішення варто орієнтуватися на особливості інтер’єру, щоб меблі виглядали красиво.

Наприклад, це може бути білим. Він користується високою популярністю, залучаючи своїм чудовим виглядом. Можуть використовуватися і темніші відтінки. Вони виглядають досить насичено. До них належить і коричневий.

Готовий або на замовлення

Звернувшись до меблевих магазинів, покупці в наявності зможуть побачити в них багатий асортимент товарів. У ньому належить знайти ідеальні рішення. Вони повинні влаштовувати своїми розмірами, оформленням та багатьма іншими особливостями.

Часто з пошуками виникають певні складнощі. На практиці буває важко знайти модель, що повністю влаштовує за всіма запитами. Вимоги можуть бути дуже широкими.
У подібних випадках перевага надається виготовленню на замовлення. Подібний варіант рятує досить часто. Можна буде отримати меблі, які оптимально влаштовують за всіма запитами.

З цією метою варто звернутися до надійних компаній, які займаються виробництвом, використовують гарні матеріали, дотримуються технологій, уважно підходять до кожного клієнта.

Фото буфетів для вітальні