Комплект меблів для ванної: 140 фото ідей дизайну з прикладами з каталогу, відгуки, ціни

Комплект меблів для ванної: огляд кращих новинок з каталогу меблів 2022 року

В даний час багато хто робить ремонт у своїх будинках, квартирах, дачах. Всюди обов’язково знаходитися ванна кімната. Вона має бути затишною, в сучасному стилі, компактною, підходити під дизайн житлового будинку, в якому проживає замовник.

Багато хто знає, що ремонт у ванній кімнаті дуже затратний. Ми допоможемо Вам правильно її облаштувати, у затишну ванну, з якої Вам не хочеться швидко виходити.

Сучасні рішення для ванної кімнати

Ми постараємося доступно Вам зобразити дизайн кімнати та розташуємо в ній усі необхідні меблі та сантехніку. Зробимо індивідуальне освітлення та підберемо зручні та компактні системи зберігання.Не всі можуть дозволити собі велику ванну кімнату, у всіх різна площа. У багатьох замовників вона невеликого розміру і щоб її візуально розширити дизайнери рекомендують зробити її в світлих тонах. У сучасних дизайнах часто використовують дзеркала.Вони також дозволять збільшити площу кімнати.

Нині великий вибір меблів у ванну кімнату. Будь-який замовник зможе знайти все, що його цікавить і наочно подивитися на фото або звернувшись до будь-якого магазину в якому влаштовуватиме ціна та якість товару. Але перш ніж звернутися, потрібно все візуально уявити самому як краще все встановити, щоб зберегти площу та дизайн.

Якщо ванна кімната маленького розміру, можна встановити душову кабіну, що дозволить зберегти площу. Дизайнери радять встановити кутову раковину, яка буде зручна у використанні у малогабаритній ванній кімнаті. Без дзеркала, звичайно, не можна обійтися, тому його можна встановити на двері.

Корисні поради щодо планування

Дуже важливо правильно підібрати освітлення

 • Багато зручно, щоб було кілька вимикачів, які включатимуться окремо.
 • Дизайнери радять зробити головне та яскраве освітлення поруч із умивальником.
 • Багато представників жіночої статі більшу частину проводять саме там.
 • Комфортно буде, щоб світло не потрапляло на очі, але при цьому, щоб добре висвітлювало обличчя.
 • Багато хто любить щось почитати, приймаючи ванні процедури, тому буде зручно зробити додаткове світло поряд з ванною.


Встановлення труб у ванній

Одним із головних є правильне планування труб. Її потрібно продумати на першій стадії ремонту, щоб було зручно та компактно у використанні.

З часом труби можуть псуватися, тому краще буде, якщо труби будуть закриті кахлем, а не вбудовані в стіну.

Вентиляція

У ванній кімнаті обов’язково має бути вентиляція. Вона допоможе зберегти чистоту та комфорт без провітрювання.


Дуже зручно її зробити, щоб вона включалася одночасно з основним світлом для ванної кімнати.

Пральна машинка

Дуже зручно, коли машинка знаходиться у ванній кімнаті. У сучасному стилі її встановлюють під одну стільницю з мушлі. Це дозволяє зберегти простір і зробити ванну сучасною.


Меблі для ванної кімнати

Нині дизайнери радять встановлювати підвісний комплект меблів для ванної. Він заощаджує простір. Дверцята у шафах повинні відчинятися без перешкод.

Існує великий вибір кольорів, фасонів, розмірів меблів. Ви можете більш детально і точно підібрати фото у наших дизайнерів.

Навісні полички

У ванній кімнаті завжди багато різних речей, якими постійно користуються замовники. Дизайнери радять обдумати, які полички Вам знадобляться. Одними з популярних є підвісні полички, на яких можна розмістити все необхідне. Дуже красиво виглядатиме комплект меблів для ванної, який можна придбати у спеціальних магазинах.


Дзеркало у ванній

Однією з важливих складових у ванній є дзеркало. Його можна використовувати не лише для наведення краси, а й для розширення приміщення.


Перегородка

У ванній кімнаті велике значення має перегородка. Вона допомагає зберегти в чистоту та комфорт при купанні під душем. Скляна перегородка може бути не тільки з прозорого скла, а й з матового, що дуже зручно. Вона зручна у використанні, доглядати її не складно.


Матеріал для меблів у ванній кімнаті

Меблі для ванної кімнати можуть бути дуже різноманітними. Вона може відрізнятися за формою, матеріалом з якого виготовлятимуть, кольором.

Перш ніж зробити правильний вибір необхідно враховувати всі якості.

Різновид матеріалів:

 • Пластикові меблі підходять для будь-якої ванної кімнати. Добре витримують вологу, величезну кількість кольору, безпечні у користуванні;
 • Дерев’яний матеріал виглядає дорого та сучасно. Його треба покривати спеціальним засобом, щоби не пропускав вологу. Цей вид матеріалу вимагає особливого догляду;
 • МДФ – це один із найпоширеніших матеріалів, який використовується для ванної.Недорогий комплект меблів у ванну з цього матеріалу можуть дозволити багато замовників;
 • Металеві декоративні елементи часто використовуються у ванній кімнаті, але вони мають бути хромованими;
 • Скло можна використовувати для дизайнерських поличок, прикрасити шафки.

Всі ці матеріали для ванної кімнати повинні бути обов’язково оброблені вологостійкими матеріалами, щоб прослужити довго та якісно.

Якісне вологостійке покриття

Ванна кімната-місце для найчастішого використання води. У ній має бути все продумано до дрібниць. Замовник повинен підійти до вибору меблів дуже серйозно. Меблі повинні бути не тільки красивими, але й якісними у використанні.

Тому її потрібно обов’язково покривати:

 • Акрилові покриття, надають меблям матовий відтінок;
 • Клейка плівка, найдоступніший варіант у використанні;

Забарвлення спеціальними емалями, які доступні в ціні і зможуть довго користуватися замовниками.

Все необхідне для ванної кімнати

У ванній кімнаті має бути все необхідне для щоденного використання:

 • Органайзер для зберігання;
 • Гачки для (халата, рушники)
 • Килимок для ніг
 • Сміттєвий контейнер;
 • Сушник для рушників.

Дуже важливу роль у ванній має сушарка для рушників. Він забезпечує додатковий підігрів повітря, допомагає знизити вологість у ванній кімнаті. Саме він сприяє усуненню грибка та цвілі.
Фото комплекту меблів для ванної