Меблі для вітальні в сучасному стилі: поради дизайнерів з вибору меблів (125 фото)

Меблі для вітальні в сучасному стилі: 125 фото

Гостина – це не тільки місце для прийому гостей. Тут може збиратися вся сім’я після трудового дня, щоб обговорити невідкладні справи, дізнатися про успіхи чи невдачі дітей. Тому використовуються зручні м’які меблі для комфортного розсадження всіх учасників бесіди.

В останнім часом молоді сім’ї спираються на сучасний стиль, оскільки він відповідає всім вимогам швидкого життя та збільшеному рівню очікуваної якості меблів. Далі розбиратимемося в особливостях цього напряму в умовах вітальні.

У чому суть сучасного стилю

Він не потребує експлуатації певного типу елементів для формування інтер’єру. Все зводиться до лаконічності та функціональності. Йому властива простота форм, що використовуються, але не на шкоду змісту.

Не дозволяється використання яскравих декоративних елементів. Меблі у вітальні на основі цього стилю націлюється на створення комфорту. Людина за таких умов може налаштуватися на якісний відпочинок. Але заборонено спиратися на громіздкі предмети меблів, щоб вони не зайняли весь житловий простір.

Важливо: Сучасний стиль — це комфорт і простір, лаконічність та завершеність форм для комфортного відпочинку у ненав’язливій атмосфері.
Але для успішного розміщення меблів у цьому стилі на території вітальні, необхідно враховувати дизайн всієї квартири або будинку. Важливо вивчити можливість поєднання стилів, щоб не вийшов каламбур.

Види меблів для сучасного стилю

Сучасний стиль цікавий саме тим, що можна використовувати меблі інших напрямків. Розберемося які поєднання не контрастують і гармонійно поєднуються з даним видом вітальні:

Меблі в стилі Мінімалізм

 • Можна використовувати меблі з прямими лініями без яскравого виділення декоративних елементів.
 • Не дозволяється заповнення вітальні безліччю деталей.
 • Дуже добре виглядають вбудовувані конструкції для збереження простору, але що пропонують функціональність.
 • У союзі з таким рішенням ідеально поєднуються підвісні полички зі світлодіодними стрічками.

Меблі в стилі Хай-Тек

 • Підходять для любителів технологічних новинок та функціональності.
 • Для виготовлення таких меблів використовуються сучасні матеріали.
 • Дуже вигідне застосування модульного дивана, оскільки він стане акцентним предметом.
 • Інша територія облаштовується поличками, маленькими комодами, шафами відкритого типу.
 • Подібні конструкції відрізняються комфортною збіркою та розбиранням, що вигідно для швидкого перенесення або зміни інтер’єру.

Меблі в стилі Лофт

 • Таке поєднання стали використовувати нещодавно, але воно швидко стало популярним.
 • Справа в тому, що лофт, як і сучасний стиль, передбачає лаконічність, але з додаванням індустріальних елементів.
 • Завдяки цьому союзу використовується 1-2 вироби з яскравими кольорами для привернення уваги, інші експлуатуються для забезпечення фону.
 • Для виготовлення застосовується дерев’яний масив із додаванням інших природних матеріалів або імітації.

Меблі в стилі Модерн

 • Цей варіант привнесе в сучасний стиль округлі деталі інтер’єру. Зазвичай меблі відрізняються великими розмірами.
 • Вона створюється з натуральних матеріалів та доповнюється орнаментами рослинного типу.

Завдяки характеристикам такі меблі самі стають чудовою прикрасою, оскільки відрізняється незвичайною формою та яскравим кольором.

Тому можна без втрат поєднувати цей варіант вітальнею з іншими видами стилю використаними в решті житлової площі.

Придатний матеріал для меблів?

Для відповідності сучасному стилю необхідний правильний вибір матеріалу. Варто вивчити якість сировини та надійність для тривалої експлуатації на основі достатньої функціональності. На жаль, не просто підібрати повністю підходящі меблі.

Найвигідніше зробити індивідуальне замовлення для досвідченого майстра з повідомленням необхідних характеристик.


Що потрібно враховувати

 1. Сировина. Матеріал для виготовлення меблів повинен мати сертифікат якості. Це особливо важливо у разі використання різноманітних елементів меблевих композицій із натурального дерева, ДСП або МДФ.
 2. Надійна кромка.Це важливо для ДСП, щоб повністю закривалися стики для запобігання можливості набухання, якщо потрапила надмірна волога.
 3. Відсутність швів на покритті. Глянцеве покриття має мати шви. Дуже важливо, щоб воно було гладким і рівним із дзеркальним ефектом.
 4. Плівки безпеки. Для декоративного скла обов’язково застосування спеціальних плівок безпеки. Вони зможуть стримати уламки після потужного удару, щоб уникнути поранення людини.
 5. Надійність петель, треків, дверей. Важливо перевірити якість петель, треків та дверей типу купе на меблях. Вони повинні прослужити тривалий час.

Не менш важливим вважається використання ящиків із фурнітурою. Це дозволить повністю висувати короби та забезпечить плавний процес закриття даного елемента меблів.

Вчимося правильно розставляти меблі у вітальні

Щоб не заплутатися, варто створити план розміщення меблів у вітальні на основі сучасного стилю. Це дозволить швидко, впорається із завданням за етапами записаними на листочку. Важливо заздалегідь продумати комфортні проходи, щоб потім не рухати важкий диван.Якщо стінка розташовується поруч зі стелажем, необхідно розрахувати, щоб двері не наштовхувалися один на одного.

Завдяки корпусним або м’яким меблям можна створити зони у вітальні. Цей підхід є актуальним у разі поєднаних приміщень. Якщо мова йде про союз кухні та вітальні без перегородок вигідно використовувати диван, шафу або стелаж.

Але варто звернути увагу на освітлювальні прилади, оскільки вони допоможуть забезпечити зонування зміненою потужністю світла.

Не менш важлива пропорційність. Якщо вітальня маленька, тоді потрібні меблі. Якщо відповідність не можлива через шкоду функціональності, такі вироби встановлюються далі від дверей і віконних отворів.

Використовуємо кутовий диван

Гостина створюється у сучасному стилі з прицілом на відпочинок, релаксацію та гідний прийом гостей у комфортній атмосфері. Зазвичай при цьому використовується диван, журнальний столик, невелика тумбочка для телевізора, комод. Але розміри не завжди дозволяють спиратися на великі меблі. Крім цього, таку не допускає автентичність даного напрямку дизайну.

Для виходу із ситуації для функціональності вигідно експлуатувати кутовий диван.

Він дозволить заощадити простір і забезпечить багато місця для розміщення всіх учасників зустрічі сім’ї чи гостей.

 • Завдяки цій хитрощі не буде перевантажено простір вітальні та дотримуються відмінні риси сучасного стилю.
 • Якщо цей продукт пропонує внутрішнє місце для зберігання речей.
 • Це вирішить проблему приховування пилососа, щіток та іншої побутової дрібниці.

Тепер ми знаємо, як правильно використовувати меблі для сучасного стилю. Ми розглянули нюанси, доступність та хитрощі використання різних виробів у даному напрямку дизайну. Це допоможе у процесі формування відповідного інтер’єру вітальні з урахуванням мети використання цього відділу житла.

Фото меблів для вітальні в сучасному стилі