Шафа для посуду у вітальню: варіанти дизайну. Огляд сучасних новинок з каталогу (92 фото)

Шафа для посуду у вітальню: опис конструкцій, фото незвичайних рішень дизайну посудних шаф в інтер’єрі

Раніше будь-які меблі вважалися розкішшю, і не кожен міг собі таке дозволити. І звичайно, чим більше виставлялося на показ, тим заможнішими були люди.

А на шафах виставляли велику кількість дорогого посуду та цінні речі.

Різновиди шаф для посуду

Сьогодні різноманітність шаф або вітрин велика кількість, і вони можуть бути з різних матеріалів, наприклад, дерево, пластик, скло або метал.

Зазвичай зберігають у таких вітринах посуд із фарфору або кришталю. Деякі використовують ці меблі колекціонери або просто любителі збирати гарний посуд.

Усього існує 3 основних види шаф для посуду – шафи-вітрини, серванти та буфет. Будова у них загалом однакова, у нижній частині відділення з дерев’яними дверцятами або висувними ящиками.
Ну а на верхній частині конструкції встановлені найчастіше скляні або дерев’яні полиці та перегородки.Можна зустріти конструкції, у яких у середині розташована вільна ніша. У цій частині ви можете розмістити все, що вам хочеться.

В свою чергу шафи-вітрини мають 4 моделі, які ви можете встановлювати у себе вдома на ваш розсуд.

  1. Кутові шафи-вітрини. Вони добре заощаджують основний простір у кімнаті. Такі шафи досить місткі. Дверцята можуть бути у вигляді трапеції або округлої форми.
  2. Підлогові. Найпоширеніші види шаф. Їх встановлюють у будь-яке зручне та відповідне місце в кімнаті.
  3. Підвісні. Тільки одне застереження, не перевантажуйте такі вітрини. Частіше такі вони йдуть у комплекті комодом підлогою
  4. Вбудовані. Зазвичай їх вставляють у нішу у стіні. Таким чином, вільне місце використовується з користю і не займає багато простору в кімнаті.