Підвісна стеля Армстронг: пристрій, види, розміри, інструкція з монтажу своїми руками, переваги та недоліки конструкції

Підвісна стеля Армстронг: як правильно зробити монтаж? Види та технічні характеристики (розміри плитки та вага на 1 м2)

Окрім того, що підвісні стелі значно впливають на візуальну привабливість кімнат, також мають ряд переваг, у тому числі завдяки тому, що вони відіграють важливу роль у процесі ефективного використання енергії.

Важливо, що вони дозволяють досягти ідеальних акустичних параметрів, тому їх використання в офісних та громадських будівлях забезпечує комфорт, безпеку та функціональність.

Питання акустики стелі Армстронг

Тема акустики найчастіше стає викликом як для дизайнерів і підрядників, так і для виробників будівельних матеріалів. Крім технічних параметрів будівельних елементів, які зазвичай регулюються конкретними будівельними стандартами, необхідно враховувати передусім ту корисну функцію, яку має виконувати дана будівля.

Не секрет, що одним з найважливіших питань, пов’язаних із формуванням акустичного середовища в інтер’єрі, є звукоізоляція (акустична ізоляція), що означає погашення звуку, що розповсюджується в повітряному просторі, через бар’єр, що розділяє простір на дві частини.

>

Концепція звукоізоляції безпосередньо пов’язана з такими конструктивними елементами будівлі, як стіни та стелі. Вона визначає, якою мірою цей матеріал або перегородка будівлі захищає приміщення від шуму, що виходить із навколишнього середовища.Підвісні стелі від компанії Армстронг ідеально справлятимуться з цим завданням. Насправді зазвичай використовується параметр поздовжньої звукоізоляції, оскільки підвісні стелі найчастіше використовуються великих поверхнях, які потім поділяються на менші приміщення. Остання особливо притаманно офісним будинкам.

  • Поздовжня звукоізоляція підвісних стель описується індексом Rw.
  • Він виявляється у децибелах (дБ) — одиницях, що описують інтенсивність звуку. Наприклад, підвісна стеля розрахована на утримання звукового імпульсу розміром Rw 35 дБ.
  • У разі, якщо він піддасться впливу звук у 75 дБ, сусідньої кімнати досягне звук інтенсивністю 40 дБ.
  • Відповідно, чим вище значення Rw, тим якіснішою буде ізоляція приміщень будівлі від небажаного шуму.

У разі усунення шуму від пристроїв, розташованих у просторі над підвісною стелею, важливо зменшити звук, що йде через підвісну стелю у вертикальному напрямку.

Тільки поглинаючий звук підвісна стеля здатний захистити людей у ​​приміщенні від небажаного шуму, створюваного системами кондиціонування та іншими системами, що обслуговують будівлю.

При розгляді акустичної ізоляції різних приміщень необхідно також пам’ятати про звукові хвилі, що генеруються всередині приміщень, які потім поширюються від джерела звуку до стелі, стін, підлоги та всіх об’єктів, що знаходяться всередині приміщення.

Якщо при кожному відображенні звуку в цій кімнаті поглинається невелика кількість звуку, створюється гучне та гучне середовище з більш тривалим часом верберації.

При необхідності сформувати акустичне середовище з використанням оздоблювальних матеріалів, які не лише ізолюють, але й значно поглинають небажані звуки.