Підвісна стеля Армстронг: пристрій, види, розміри, інструкція з монтажу своїми руками, переваги та недоліки конструкції

Підвісна стеля Армстронг: як правильно зробити монтаж? Види та технічні характеристики (розміри плитки та вага на 1 м2)

Окрім того, що підвісні стелі значно впливають на візуальну привабливість кімнат, також мають ряд переваг, у тому числі завдяки тому, що вони відіграють важливу роль у процесі ефективного використання енергії.

Важливо, що вони дозволяють досягти ідеальних акустичних параметрів, тому їх використання в офісних та громадських будівлях забезпечує комфорт, безпеку та функціональність.

Питання акустики стелі Армстронг

Тема акустики найчастіше стає викликом як для дизайнерів і підрядників, так і для виробників будівельних матеріалів. Крім технічних параметрів будівельних елементів, які зазвичай регулюються конкретними будівельними стандартами, необхідно враховувати передусім ту корисну функцію, яку має виконувати дана будівля.

Не секрет, що одним з найважливіших питань, пов’язаних із формуванням акустичного середовища в інтер’єрі, є звукоізоляція (акустична ізоляція), що означає погашення звуку, що розповсюджується в повітряному просторі, через бар’єр, що розділяє простір на дві частини.

>

Концепція звукоізоляції безпосередньо пов’язана з такими конструктивними елементами будівлі, як стіни та стелі. Вона визначає, якою мірою цей матеріал або перегородка будівлі захищає приміщення від шуму, що виходить із навколишнього середовища.Підвісні стелі від компанії Армстронг ідеально справлятимуться з цим завданням. Насправді зазвичай використовується параметр поздовжньої звукоізоляції, оскільки підвісні стелі найчастіше використовуються великих поверхнях, які потім поділяються на менші приміщення. Остання особливо притаманно офісним будинкам.

 • Поздовжня звукоізоляція підвісних стель описується індексом Rw.
 • Він виявляється у децибелах (дБ) — одиницях, що описують інтенсивність звуку. Наприклад, підвісна стеля розрахована на утримання звукового імпульсу розміром Rw 35 дБ.
 • У разі, якщо він піддасться впливу звук у 75 дБ, сусідньої кімнати досягне звук інтенсивністю 40 дБ.
 • Відповідно, чим вище значення Rw, тим якіснішою буде ізоляція приміщень будівлі від небажаного шуму.

У разі усунення шуму від пристроїв, розташованих у просторі над підвісною стелею, важливо зменшити звук, що йде через підвісну стелю у вертикальному напрямку.

Тільки поглинаючий звук підвісна стеля здатний захистити людей у ​​приміщенні від небажаного шуму, створюваного системами кондиціонування та іншими системами, що обслуговують будівлю.

При розгляді акустичної ізоляції різних приміщень необхідно також пам’ятати про звукові хвилі, що генеруються всередині приміщень, які потім поширюються від джерела звуку до стелі, стін, підлоги та всіх об’єктів, що знаходяться всередині приміщення.

Якщо при кожному відображенні звуку в цій кімнаті поглинається невелика кількість звуку, створюється гучне та гучне середовище з більш тривалим часом верберації.

При необхідності сформувати акустичне середовище з використанням оздоблювальних матеріалів, які не лише ізолюють, але й значно поглинають небажані звуки.

Комфортні рішення зі стелею Армстронг

Вищезазначене питання звукоізоляції та звукопоглинання є особливо важливою проблемою в офісних приміщеннях, де з кожним роком працює все більший відсоток людей.
Однією з найчастіших неприємностей під час роботи такого типу є надмірний шум, що виробляється телефонними дзвінками та офісним обладнанням, що особливо гостро відчувається в офісах відкритого планування.

 • В офісах відкритого планування, де одночасно, сконцентровано багато людей, найкраще використовувати стельову плитку, яка мінімізує шум і, отже, добре поглинає небажані звуки і регулює їх надмірне відображення.
 • Тут добре підійде стельова плитка третього покоління. У конференц-залах, з іншого боку, виникає потреба підтримувати баланс між ізоляцією від зовнішнього шуму і гарною якістю звуків усередині приміщень.
 • У цьому випадку підійде стельова плитка зі стандартними параметрами, наприклад ULTIMA, PERLA, SAHARA або SAHARA MAX.
 • Для окремих офісів (наприклад, кабінету голови компанії), де потрібна максимальна конфіденційність, щоб розмови та звуки не просочувалися назовні, може знадобитися індивідуальний підхід.

Як би там не було, нова стельова система Armstrong TECH ZONE підійде для сучасних офісних інтер’єрів різного типу.

 • Продукція фірми Armstrong дозволяє підібрати індивідуальне рішення, виходячи з ваших потреб. TECH ZONE спроектована таким чином, щоб інтегрувати всі технічні елементи (освітлення, вентиляція, кондиціювання, протипожежний захист і навіть звук) у модулі підвісної стелі (наприклад, із плит з високими акустичними параметрами).
 • Спеціально розроблені технічні зони (шириною 150 або 300 мм) дозволяють функціонально організувати службові пристрої між дошками, завдяки чому виходить естетична та однорідна площина стелі.

Розмаїття, технічні можливості та естетика стельової плитки роблять підвісні стелі, не тільки монолітні, все частіше зустрічаються в таких інтер’єрах, як торгові центри, готелі, розважальні та спортивні центри, аеропорти та навіть школи та лікарні.

Підвісні стелі з дерева, металу та мінералів ідеально підходять для використання у службових приміщеннях, а також у приміщеннях пасажирського транспорту.
Їх естетика та якість дозволяють створити унікальну внутрішню атмосферу (у тому числі за рахунок інтеграції панелей з освітленням) та водночас отримати комфортне середовище з погляду акустики та корисності.

Екологічно чиста стеля Армстронг

Підвісні стелі Armstrong – це рішення, рекомендоване всім, хто цінує екологічні продукти, виготовлені зі 100% відновлюваних матеріалів. Armstrong – єдиний виробник підвісних стель, що впровадив філософію та модель Cradle to Cradle® у виробничий цикл.

 • Це інноваційна концепція, заснована на розумінні принципу, згідно з яким усі відходи (використані продукти та їх інгредієнти) є сировиною, яка повністю переробляється та використовується для виробництва наступних продуктів.
 • Таким чином, вироблені продукти циркулюють по замкнутому, безперервному і практично нескінченному циклу, утворюючи замкнуту систему.

Продукти, створені в технологічному процесі, заснованому на концепції Cradle to Cradle®, повинні відповідати дуже суворим критеріям, пов’язаним з безпекою для довкілля та здоров’я людини, тому що тільки тоді вони можуть бути повторно використані як інгредієнти для обробки в промисловому виробництві (технічний цикл) або як добрива. (біологічна петля) без утворення відходів.

Armstrong відповідає строгим критеріям сертифікації та отримав сертифікат Silver Cradle to Cradle® на один із своїх продуктів – мінеральну плитку PERLA OP 0.95.

Інші продукти Armstrong також незабаром проходитимуть сертифікацію Cradle to Cradle®.

Фото підвісної стелі Армстронг