Натяжна стеля з підсвічуванням (150 фото): найкращі новинки дизайну зі світлодіодною стрічкою, точковими світильниками та лампами дюралайт

Натяжна стеля з підсвічуванням (по периметру всередині, зсередини): огляд красивих рішень для багаторівневих конструкцій зі світлодіодною стрічкою

Правильно розташоване освітлення покращує естетику натяжної стелі, надає їй елегантності та оригінальності.

Оригінальний візуальний ефект розсіяного світла досягається за допомогою світлодіодних джерел.

Світлодіодне освітлення для натяжної стелі

Натяжні стелі з підсвічуванням можна встановлювати практично в будь-якому приміщенні, вони не схильні до впливу вологи і не горять.

Процес установки полягає в установці каркасу по периметру, на який натягується плівка або спеціальний текстильний матеріал. На каркас чіпляються освітлювальні елементи заздалегідь запланованому порядку.

Під час роботи залишається мінімальна кількість пилу та бруду, всі роботи займають лише кілька годин.

Світлодіодна стрічка є гнучкою смужкою з напрямних, які проводять електрику і до неї припаяні світлодіоди. Її довжина може бути довільною за рахунок поділу або з’єднання стиків окремих елементів.

Світлодіодні лампи допомагають значно економити електроенергію, що є ще однією перевагою.Більш сильне та яскраве контурне світлодіодне підсвічування може використовуватися як окремий елемент освітлення.

Таке підсвічування, на відміну від лампочок, має ряд переваг:

 • Рентабельність;
 • Регулювати яскравість можна регулятором потужності (дімером);
 • Кут нахилу визначає кут розсіювання світла;
 • Добре поєднується з підсвічуванням натяжної стелі.Існують різні модифікації для вбудовуваних стельових світильників.

Як вибрати світлодіодну стрічку

Подібне підсвічування найпопулярніше, а якщо його правильно вибрати, то натяжна стеля буде радувати довгі роки і не завдавати клопоту. Щоб вибрати відповідний вид світлодіодної стрічки, необхідно знати:

Розташування світлодіодних стрічок

У приміщенні, на терасі або в лаунж-зоні, у вологому середовищі. Сьогодні вже використовуються потужні світлодіодні стрічки, тому доцільно та бажано подумати про необхідність встановлення світлодіодних стрічок на підкладку з використанням алюмінієвих профілів.

Світимість (світловий потік у люменах)

Низька яскравість — світлодіодні стрічки 4,8 Вт/м, підходять для дизайнерського освітлення, освітлення сходів, горищ, натяжних стель у приміщеннях, що рідко використовуються вечорами.

Середня яскравість – світлодіодні стрічки потужністю 9,6 Вт, 10,8 Вт на 1 м для додаткового освітлення ванної кімнати, підсвічування натяжної стелі біля дзеркала, над кухонним островом.

Висока світність — світлодіодні стрічки повністю замінюють, наприклад, люмінесцентні світильники.

 • Це світлодіодні стрічки потужністю 12Вт, 14,4Вт, 16Вт.
 • Вони підходять для створення безперервної лінії світла, для місць з високим освітленням та основним освітленням у кімнаті, таких як кухня, ванна кімната, коридор.
 • Світлодіодні стрічки можна димувати і тим самим регулювати яскравість, тому не потрібно турбуватися про вибір більшої кількості світла, можна вільно зменшувати інтенсивність смуги за допомогою відповідних елементів керування.

Надвисока яскравість – світлодіодні стрічки потужністю 18 Вт, від 25 Вт до 33 Вт/1 м. Світлодіодні стрічки тут як на 12В, так і тепер ще й на 24В. Потужні світлодіодні світлодіодні стрічки 24В є однією з останніх розробок і містять найсучасніші мікросхеми.

При напрузі 24 В краще використовуєте параметри світлодіодних чіпів і збільшуєте ефективність, виражену в люменах на ват, на 28%. Такі лінії особливо підходять для спеціальних застосувань, таких як основне освітлення лінійних світильників.

Колір світла світлодіодної стрічки:

 • Холодний білий 6000К. Створено для робочих середовищ;
 • Нейтральний білий 4000К. Призначений для роботи, читання, в офісі, під кухнею, де б ви не звикли до люмінесцентних ламп;
 • Теплий білий 2700К. Колір світла створює приємну, спокійну обстановку. Підходить для теплих тонів у будинку, під дерево;
 • Червоний, жовтий, синій, зелений. Для ефективної дитячої, музичної домашньої студії;
 • RGB. Поєднання кольорової гами в одній стрічці. Використовуйте дистанційний пристрій, щоб встановити один колір – синій, зелений, фіолетовий та різні колірні переходи, або ви можете вибрати одну із 120 програм – змішування кольорів.


Поєднуючи різні світлодіодні стрічки з оптоволоконним підсвічуванням можна досягти унікального світлового рішення натяжної стелі, що повністю відповідає задуму власника приміщення.

Переваги натяжної стелі з підсвічуванням

Основними перевагами та причиною затребуваності натяжних стель є:

 • Немає пилу;
 • Можливість маскувати нерівності поверхні;
 • Широкий вибір дзеркальних та матових поверхонь;
 • Не вимагає особливого догляду.У зв’язку з великою популярністю натяжних стель на ринку стали з’являтися нові, більш досконалі варіанти підсвічування, які вражають своєю елегантністю та неповторним стилем.

Подібні вироби призначені в тому числі для неповного освітлення, тільки для освітлення конструкції стелі.

Контурне підсвічування стелі виступає здебільшого як декоративний елемент, адже повністю висвітлити кімнату складно. Якщо світло потрапить на глянцеву стелю, простір можна буде візуально збільшити.

Елементи конструкції

Фотографічні натяжні стелі з підсвічуванням мають безліч переваг, одна з яких — можливість регулювання підсвічування всередині, що допомагає створити бажаний неповторний ефект.

Для створення внутрішнього освітлення використовують кілька типів ламп, наприклад:

 • Оптове освітлення;
 • Флюоресцентні лампи;
 • Світлодіодна смуга.


Роботи з монтажу та кріплення підсвічування

Монтаж внутрішнього освітлення можна проводити абсолютно будь-яким способом. Стрічку можна сховати в коробі на липучці зі спеціальною полицею для освітлення, у закритому стані напівпрозорим гіпсокартоном або встановити без використання додаткового обладнання.

Попередньо ознайомившись із системою освітлення натяжної стелі, її можна дуже швидко та легко самотужки.

 • Для цього необхідно заздалегідь створити з оцинкованого профілю на стелі спеціальний каркас, у якому закріплюються елементи освітлення і лише потім монтується натяжна стеля.
 • Дизайн полиці може бути створений за допомогою білої ПВХ-плівки із зображенням на ній. Надрукувати будь-яке зображення можна у друкарні, де є верстати для роботи з такими матеріалами.


При виконанні натяжної стелі з підсвічуванням і фотодруком лампочки найкраще розміщувати на полотні, оскільки це може створити абсолютно незвичайне сприйняття друкованого друку.

Перед монтажем натяжної стелі дуже важливо правильно створити схему розташування світильників, адже полотно синтетичне і дуже швидко нагрівається і може серйозно пошкодитися через високі температури.

Фото натяжних стель з підсвічуванням