Невибагливі кімнатні рослини: приклади найневибагливіших у догляді квітів та рослин для приватного будинку або квартири + фото, назви

Невибагливі кімнатні рослини: фото, назви та опис всіх популярних домашніх рослин, що не потребують догляду

Кращі кімнатні рослини для новачків витривалі та невибагливі. Вони приживаються в тінистих і сонячних кімнатах, невибагливі до частого поливу та підживлення. Ідеальний варіант для новачка у горщиковому рослинництві.

Користування кімнатних рослин

Окрім чисто естетичної властивості, деякі невибагливі кімнатні рослини мають здатність уловлювати та переробляти шкідливі речовини, які зустрічаються в наших будинках.В основному це речовини, що випаровуються з меблів, засоби для чищення та різні речі навколо людини. Науковці НАСА провели цікаві дослідження.

Крім того, що всі зелені рослини переробляють вуглекислий газ з повітря під час фотосинтезу та перетворюють його на власне тіло, було підтверджено, що вони також видаляють речовини, несприятливі для нашого здоров’я.


Кімнатні рослини не лише естетично доповнюють простір, а й служать невеликими біоочисниками повітря. Так що навіть якщо мало часу або ми не можемо добре дбати про рослини, є безліч невибагливих видів. Навесні давайте їм палички для добрив у квітковому горщику і іноді видаляйте засохле листя.