Квадратна вітальня: 100 фото

Квадратна вітальня: оригінальні рішення інтер’єру. Унікальні поради щодо планування, вибору стилю та меблів (100 фото)

Форма квадрата для вітальні не є рідкістю. При оформленні кімнати у формі квадрата, як правило, проблем та труднощів не виникає.

Але, якщо вирішено розділити вітальню на функціональні зони, слід взяти до уваги деякі тонкощі.

Поради та рекомендації досвідчених дизайнерів стануть підмогою у справі оформлення квадратної кімнати.

Специфіка квадратної вітальні

Квадратна форма приміщення є безперечною перевагою, якщо порівнювати з іншими формами приміщень. Розставити меблі у «квадраті» не складно. Хоча, часто буває так, що дві стіни зайняті віконними отворами, а третя — дверима, за рахунок чого залишається менше простору, щоб розставити меблі.

  • У цьому випадку розташувати меблі можна острівним способом, тобто в центрі кімнати.
  • У маленькій квадратній вітальні найкращим рішенням буде заміна дверей розсувними, що дозволить зберегти простір приміщення.
  • Якщо немає бажання міняти двері немає, то не потрібно ставити меблі поруч із ними.

Не бажано захаращувати невелику кімнату меблями, краще оформити приміщення в стилі мінімалізм, характерними рисами якого є меблі невеликого розміру, а також вбудовані.

Наприклад, можна придбати невелику комод або навісні шафи. Відмінним варіантом буде кутова шафа для зберігання посуду. Для збереження простору телевізор можна повісити на стіну.

Меблі слід вибирати відповідно до її функціоналу. Якщо кімната використовується тільки для сімейних посиденьок, можна поставити невеликий диван або крісла. У вітальню, яка використовується як спальня, краще поставити розкладний диван.Оформляючи велику вітальню, необхідно зайняти центр кімнати меблями. Це основне правило дизайну великих приміщень, щоб кімната не нагадувала студію чи спортивний зал. Наприклад, розташувати у центрі столик. Поставивши в центрі масивну шафу, великий акваріум або зелений огорожу, можна розділити простір на зони.