Вітальня 4 на 4: фото вдалих варіантів розміщення меблів та сучасного дизайну

Вітальня 4 на 4 розміщення меблів – цікаві варіанти дизайну. ТОП-10 порад, як перетворити вузьку вітальню

Розстановка меблів у вітальні може бути складним завданням, але це важливий крок, якщо ви хочете створити функціональний та згуртований простір.

Коли ми говоримо про розміщення меблів, ми маємо на увазі всі компоненти вашої вітальні, від диванів та стільців до освітлення, творів мистецтва, аксесуарів та килимків. Як поєднати всі предмети домашнього побуту та зв’язати їх разом, щоб вийшов цілісний вигляд?

Щоб створити максимально практичний і візуально приємний простір вітальні 4 на 4, дотримуйтесь наших порад щодо розміщення меблів.

Планування вітальні

Багато хто з нас, як правило, купують і вибирають меблі, що сподобалися, не складаючи плану. Потім, коли починають прибувати всі частини, завдання знайти для всього своє місце стає непосильним.

Тоді ми починаємо турбуватися про те, чи підійде кушетка? Книжкова полиця вища, ніж ви хотіли? Журнальний столик захаращує кімнату? А як щодо всіх цих гарних аксесуарів?

  • Подумайте про ті речі, які вам потрібні, перш ніж вибирати ті, що вам подобаються!
  • Легко підібрати предмет із зовнішньої привабливості, навіть не замислюючись, для чого ви будете використовувати його і куди він піде.
  • Подумайте, як використовуватиметься кімната, перш ніж приймати рішення про кількість предметів, які потрібно купити.
  • Який настрій ви хотіли б створити у своєму просторі?
Якщо ви віддаєте перевагу більш формальній, елегантній, повсякденній або гламурній кімнаті: найкраще підійде симетрична розстановка (одна сторона є дзеркальним відображенням іншої).

Якщо ви надаєте перевагу невимушеному, затишному або грайливому настрою? Тоді розгляньте асиметричний макет.

Настрій, якого ви намагаєтеся досягти, допоможе вам вибрати правильний стиль та колірну схему.