Бордова ванна (120 фото ідей дизайну): поради щодо вибору вдалого поєднання кольорів та відтінків

Бордова ванна: нюанси застосування та поєднання кольорів (120 фото). Яскраві ідеї дизайну інтер’єру

Бордовий колір відноситься до теплих, але насичених тонів. Тому його застосування має бути обережним, помірним. Надлишок насиченого відтінку з часом почне втомлювати, діяти дратівливо.

Дизайн бордової ванни має бути продуманим. Соковитий бордовий (винний) відтінок слід застосовувати дозовано на невеликих ділянках простору або в деталях. Розглянемо нюанси оформлення ванної кімнати у винних тонах.

Нюанси застосування бордового відтінку

Цей колір асоціюється з респектабельністю, розкішшю, аристократичністю. Бордовий можна зустріти у оформленні офіційних приміщень, ресторанів, клубів, театрів. Світло-бордові відтінки асоціюються з новорічними та різдвяними святами.

Винні тони належать червоній колірній гамі, але трохи у пом’якшеному та спокійному варіанті. Їх вибирають впевнені в собі особи, що відбулися, які багато чого досягли в житті власними зусиллями. Цей відтінок заряджає енергією, позитивом, життєвими силами.

Бордовий веде себе по-різному, залежно від вибраного стилю. Шикарна ванна у бордових тонах у класичному стилі – найправильніше застосування даного відтінку.

Стилі для кольору бордо:

  • Ретро;
  • Японський;
  • Східний;
  • Кантрі;
  • Арт-деко.

Насиченого винного тону не повинно бути багато – максимум 30% у поєднанні з іншими відтінками. Однак це не стосується підлогового покриття: Воно може бути в темних тонах.

Під час вибору бордової плитки для ванної кімнати слід враховувати, що матова поглинає світло і виглядає темніше. Глянцева плитка відбиває світлові промені, за рахунок чого виглядає світліше, ніж є.