Інтерєр вітальні в приватному будинку: краще ідеї дизайну. 140 фото бюджетних та дорогих інтерєрів

Інтер’єр вітальні в приватному будинку (140 фото): огляд готових дизайн-проектів з порадами з облаштування гостьової кімнати

Якщо затишна кімната і відповідає настрою господарів, то обстановка буде привітною для привітного прийому гостей та посиденьок для всієї родини.

Стилістика в цьому випадку є ключовим кроком до правильного оформлення.

Вибір стилю для вітальні

Для зали можна вибрати один із стилістичних напрямків:

 • Якщо в приміщенні передбачені великі віконні ніші, то потрібно використовувати привабливість спокійних натуральних відтінків, шикарні меблі та матеріали високої якості. Краще зупинити вибір на ручній роботі елементів для виконання декору;
 • Характерної етнічної культури. Для цього перевага надається єгипетському або японському стилю;
 • Для позначення простого стилю кантрі застосовуються відтінки теплих та світлих тонів, що відображаються у деталях меблів та детальних акцентах сільських візерунків. У ньому немає жодного натяку на гламурність чи розкішність;
 • Сучасна стилістика може вказувати на різні стилі. Натуральність дерева у поєднанні з шоколадною оббивкою та бежевою палітрою кольорів актуально виглядає у будь-якому ракурсі.
 • Перевага більш ніж скромній обстановці віддають любителі мінімалізму. Таким чином, можна досягти присутності більшого простору.Варто віддати перевагу некласичним меблям з пуфами замість крісел;
 • Скло та поверхні з металу характеризують спрямованість у стилі Хай-теку. Відсутність прикрас та простота обробки;
 • Для стилістики еко- здебільшого варто звернути на поєднання елементів кантрі з наївною красою провансу. Максимальна присутність натуральних матеріалів;
 • Для лофта йде переважання грубих елементів. Наприклад, дощаті підлоги та натуральність цегляної стінної кладки.Ідеї для маленької вітальні

Така кімната для прийому гостей вимагатиме особливої ​​уваги. Простір повинен бути позбавлений сильного захаращення у вигляді предметів меблів та окремих деталей.

Найбільша простота допоможе органічно організувати простір. Для цього найкраще скористатися стилістикою модерну у поєднанні з мінімалістичними тенденціями.

Треба врахувати такі основні моменти:

 • Відмовитись від відтінків у темних тонах. Краще використовувати світлу гаму;
 • Якщо хочеться малюнків, то нехай вони будуть невеликими.Розширити просторові габарити допоможуть вдало підібрані фотошпалери, які будуть розташовані на одній із стін;
 • Завіса буде прямою без строкатості малюнків. Чудово виглядають моделі, що спадають зі стелі до підлоги;
 • Не варто обвішувати стіни великою кількістю фотографій або картин. Найкраще зупиниться на одному оригінальному модульному виконанні;

У кімнату можна додати світло та дзеркальні поверхні. Для окремих елементів влаштувати відповідну нагоду підсвічування.


Важливість чотирьох аспектів

До них можна віднести:

 • Рівень освітленості;
 • Кількість дверних та віконних отворів;
 • Наявність сходів або його відсутність;
 • Конфігураційні контури кімнати.
Неодмінно варто врахувати присутність суміжних кімнат та спосіб їх з’єднання із залом, а також знати точні розміри вітальні. Варто особливо ретельно продумати акцентні деталі, особливо той, який допоможе відволіктися від дрібних недоліків.

Для прикраси кімнати можна скористатися приємним видом домашньої рослини, а обробку підібрати у вигляді натурального каменю.

Зонування вітальні

З усіляких варіантів власники приватних будинків віддають перевагу зонуванню, куди обов’язково входить зона для відпочинку та місце, облаштоване для зустрічі гостей. Для великих віталень можна включити в оформлення подіум та камін.

Креативність забезпечується ширмами чи перегородками. Вони можуть являти собою рухливі конструкції або бути нерухомими.

За допомогою правильно підібраних оздоблювальних матеріалів можна завдяки відмінностям у фактурності, кольорі та текстурному виконанню, виділити окремо камінну зону, місце, де проходить прийом їжі та інші важливі ділянки залу, наприклад, місце для відпочинку.

Невисокі витрати гарантують розподіл ділянок освітленості. Для робочої зони є кілька яскравих світлових джерел. Загальна кількість та моделі вибираються залежно від загального стилю оформлення.

Розкішний дизайн

Виконавши обробку вітальні в тонах «беж» можна отримати вдалу гаму теплоти та затишку. Сучасність надають оригінальні поєднання чорного кольору та білої палітри.

Сільський стиль передбачає присутність скриньок, рамок і всіляких горщиків, які додадуть оригінальності та природності. Тільки підбирати їх варто в одній спільній манері. Обов’язково постільте на підлогу килимок.

Якщо немає можливості поставити телевізор окремо від камінної установки, варто звернути увагу на деякі рекомендації:

 • Ці два важливі предмети в жодному разі не повинні розташовуватися навпроти;
 • Вішати телевізійний екран над зоною каміна теж не слід. При цьому виникає незручність під час перегляду програм.

Уникайте яскравих кольорів

На загальний настрій впливає вибраний стиль та особливості психологічного фону тих, хто живе у домі. Для цього не варто використовувати сильну палітру кольорів. Для місця, де планується відпочивати, потрібно вибрати приємну гаму зеленого або синього кольору.

 • Така палітра допоможе розслабитися та розслабиться після трудового дня.
 • Крім того, грамотний розподіл колірних комбінацій допоможе підкоригувати ті сторони приміщення, в яких присутні недоліки.
 • Глибина простору стане набагато помітнішою, коли в кімнаті три стіни мають глибший тон, а одна зроблена у світлішій гамі кольорів.
Для приватних будинків найближчим за духом вважається стилістика кантрі, або та, яка ближча до неї. Сприятливо впливають на атмосферу матеріали із натуральною структурою.

Це переважно благородні породи дерев. Крім того, не варто захаращувати простір великою кількістю меблів. Краще зберегти відчуття простору та легкості простору.

Фото інтер’єру вітальні в приватному будинку