Тюль для зали (115 фото новинок дизайну): поради щодо вибору кольору та стилю оформлення

Тюль для зали в сучасному стилі: огляд красивих поєднань та всіх новинок 2024 року

Коли ремонт закінчено і настав час вибору завіс, перед багатьма постає питання, які саме вибрати для вітальні, адже в цій кімнаті проводиться багато часу. Щоб у ній почуватися затишно та комфортно, необхідно підійти до цього питання ретельніше.

Уявити залу без штор можливо, а ось без тюлів немає, адже вона створює легкість, надає легкість інтер’єру, та й дозволяє відгородитися від цікавих очей з вулиць.

На що звернути увагу при виборі тюлю

Ідеальні фіранки вибрати часто досить важко, адже у кожного свої переваги – одним подобається білий тюль, іншим оригінальніші кольори.

Але одне точно, що вибір повністю повинен відповідати дизайну приміщення, щоб вони доповнювали його, а не навпаки псували. При виборі штор у вітальню варто звернути на їхню довжину, ширину, колір, фасон і звичайно ж матеріал, з якого вони зроблені.

Крім цього велику роль у виборі тканини відіграють самі вікна, якщо вони великі і розташовані з південної або південно-східної сторони приміщення, то колір має бути холодних відтінків.

img src=”/wp-content/uploads/54556er_17343.jpg”>

З додатковим декором у вигляді великих кольорів, смуг, орнаментів. Якщо вони вузькі, маленькі, тоді краще зупинити свій вибір на світлих, теплих тонах, без додаткових прикрас, можливий лише вловимий візерунок.