Вітальня ІКЕА: 130 фото найкращих ідей дизайну інтерєру меблями з каталогу виробника

Вітальня ІКЕА — фото найкращих новинок дизайну та вдалого поєднання

Гостина кімната – це важливе місце у кожному будинку, місце, де збираються члени сім’ї, де приймають гостей та найчастіше влаштовують сімейні урочистості. Оформлення вітальні за допомогою меблів та декору Ікеа – це чудова можливість відтворити ідеальний лаконічний інтер’єр, який буде актуальним на всі часи.

Зробити зал стильним і сучасним не складно, необхідно лише підібрати відповідні меблі, які виготовляють шведська компанія Ікеа.

Товари для вітальні з IKEA

Найважливіші та основні товари від Ікеа – це меблі, правильно підібрані меблі дозволяють раціонально використовувати простір.

Серед м’яких меблів можна виділити такі актуальні елементи:

  • Дивани;
  • Кресла;
  • Пуфіки;

Зручні системи зберігання вважаються основною перевагою компанії. Можна підібрати будь-яку систему, що складається зі стінки або окремих стелажів:

  • Стелажі з додатковими контейнерами;
  • Серванти, буфети та консолі;
  • Вітрини та шафи – із закритими та відкритими полицями;

Всі меблі об’єднані в різні серії, так підібрати комплект буде набагато простіше.Особливу увагу варто приділити чудовим журнальним столикам, які представлені в дуже багатому асортименті. Ефектний столик зможе оновити інтер’єр та підкреслити смак мешканців.

Крім меблів, клієнти можуть підібрати елементи освітлення та текстиль, який представлений у широкому асортименті чохлів, подушок, покривал тощо.