Квіти у вітальні, як вибрати? Огляд найкращих кімнатних рослин, 120 фото ідей дизайну

Квіти у вітальні – варіанти композицій, поради щодо вибору (інструкція, як стильно оформити інтер’єр)

Присутність живих квітів як прикраса вітальні завжди була актуальною темою. Ушляхетнити, таким чином приміщення можна зі смаком і без шкоди для простору.

Це завжди відмінне поєднання з будь-яким стилем та напрямком, стосується воно палацової обстановки або є у простоті вітальні сільського оформлення. Квіти треба підбирати таким чином, щоб вони ідеально підходили до певного стилістичного дизайну.

Популярні варіанти кімнатних квітів

Якщо зовсім недавно в кімнатах чільну роль займали фіалки, то тепер на зміну їм прийшли інші квіткові рослини, такі як:

 • Пальми;
 • Азалії;
 • Монстери;
 • Фікуси та орхідеї;
 • Драцени та антуріумами.

Мода на тропічні види залишається незмінною. Достатність простору дозволяє завести гідну прикрасу як бокарнії. Тенденція в даний час залишає можливість милуватися справжніми квітами на відкритому просторі, залишаючи зеленим побратимам можливість жити в домашніх умовах.

Наприклад, можна зайнятися вирощуванням скандинавій або бонсая. Багато прихильників зеленого інтер’єру виділяють для цього цілу стіну або окремий кут.Сучасні квартири стали оздоблюватися оригінальними сухими рослинами, які ставляться в незвичайну посудину. Це може бути невелика лійка або глиняна вазочка у формі глечика.

Вітаються будь-які експериментальні зрушення. Головне користуватися творчістю в подачі кімнатного обрамлення флорою. Класика ваз змінилася банками в раритетному стилі, соусницями та іншими ємнісними судинами.
Розташування може бути різним – підвіконня, полиця, балкон. Великі рослини чудово виглядають на підлозі. Тільки не варто створювати перенасичення, інакше не стане помітно загальної стилістики.


Сучасність дизайну та рослини

Завдяки наявності максимального простору, вітальня вважається по праву найкращим місцем для виставки квітів. Особливо привабливо виглядають рослини, які мають велике різьблене листя.

 • Треба обов’язково продумати ті місця, де найкраще виглядатимуть зелені мешканці кімнати.
 • Біля віконної ніші треба поставити ті екземпляри, які люблять промені сонця.
 • Затемнені ділянки можна прикрасити благородними шанувальниками тіні.
 • Невеликі за габаритами простору прикрашаються навісними варіантами невеликих за розміром кольорів. Кучеряві рослини прийдуть якомога до речі.

Прикрасити вітальню можна свіжими щойно зрізаними квітами. Така композиція у вазі завжди буде чудовою окрасою будинку. Повинна зберігатись легкість та легкість обстановки.

Для цього варто подумати про те, щоб композиційні рішення не були надмірно яскравими та насиченими. Замінити звичні горщики допоможуть маленькі за розміром акваріуми, колби або скляні судини у формі куль. Всі вони додадуть легкості кімнатній обстановці.

Оформлення інтер’єру. Поради

Сприйняття будь-якої квітки залежить від розмірності горщика, його відтінку та форми. Правильний вибір допоможе особливому сприйняттю його переваг. Не варто зупиняти свій вибір виключно на тих горщиках, які чудово виглядають на вітрині.
Найкраще ґрунтуватися на інтер’єрних уподобаннях. Наприклад, можна цілком замінити звичайну посудину невеликою баночкою, що залишилася з-під чаю. Для цього достатньо пофарбувати металевий предмет у той колір, який найбільше підходить для інтер’єру та зеленої рослини.

Квіти не треба приховувати за завісою, адже саме вони прикрашають своєю присутністю кімнату. Правильне розташування позбавить кімнату від зайвої завантаженості. Так можна створити дивовижний куточок, де можна розслабитися, просто почитати улюблену книгу, відпочити від повсякденних справ та турбот.

Стильна бамбукова поросль чудово замінить кілька фіалки, що приїлися. Оригінально виглядатиме кактус, який прийшов на заміну бегонії.

Інтер’єр від цього тільки виграє, знайшовши нові якості:

 • Приємне становище;
 • Ненав’язливу насиченість;
 • Гідна привабливість.

Квіткові тераріуми

Новинкою у нових трендах стали заяви професійних дизайнерів щодо можливості обладнання домашнього тераріуму для квіткових композицій.Нова оригінальність дозволяє по-новому оформити свій інтер’єр.

 • Одна квітка – це чудово, але за своєю красою та популярністю їй буде важко зрівнятися з невеликою композиційною гамою різних рослин.
 • Виділивши для його проживання будь-який куточок у кімнаті, можна заздалегідь заручитися впевненістю в такому напрочуд оригінальному рішенні.
Вирощувати рослини швидко не вдасться. Ось причина, через яку створювати та отримувати справжнє задоволення від спостереження за зростанням кольорів буде достатньо часу.

Завжди за бажання, маючи власну фантазію, можна створити поселення рослинного царства.


Головна умова – невибагливість

Перевага завжди заслуговують на квіти, які не вимагають ретельного догляду. Наприклад, заміокулькас – рослина, яка добре вживається на сонечку або в тіні.

 • Крім того, його не потрібно постійно поливати. Він на довгий час завоював прихильність господарів. Довгий час не оминають «грошове» деревце. Воно виглядає особливо привабливо завдяки невеликим соковитим листочкам, що красиво обрамляють стовбур.
 • Зверніть свою творчу увагу на цибулинні екземпляри.Вони завжди радують своїми яскравими фарбами та приємним ароматом, який так приємно відчувати у зимову студію. Так можна створити цілий сад із квітів.
 • Зростання прогресу зумовило можливість насолоджуватися штучними рослинами, які просто не можна відрізнити від справжніх представників флори. Догляд за ними найменший, що особливо приваблює зайнятих господарів.
Варто звернути особливу увагу на модні забарвлення горщиків та горщиків. Початкова мода на посуд такого роду з горошком, смужками яскравого кольору або квітами поступилася місцем приємній і спокійній однотонності, яка не менш тішить око.

Особливо добре, коли є поєднання з вінтажністю та обробкою предметів меблів. Вся увага у такому разі зосереджена на привабливості представників рослинного світу.

Фото розташування квітів у вітальні