Квіти у вітальні, як вибрати? Огляд найкращих кімнатних рослин, 120 фото ідей дизайну

Квіти у вітальні – варіанти композицій, поради щодо вибору (інструкція, як стильно оформити інтер’єр)

Присутність живих квітів як прикраса вітальні завжди була актуальною темою. Ушляхетнити, таким чином приміщення можна зі смаком і без шкоди для простору.

Це завжди відмінне поєднання з будь-яким стилем та напрямком, стосується воно палацової обстановки або є у простоті вітальні сільського оформлення. Квіти треба підбирати таким чином, щоб вони ідеально підходили до певного стилістичного дизайну.

Популярні варіанти кімнатних квітів

Якщо зовсім недавно в кімнатах чільну роль займали фіалки, то тепер на зміну їм прийшли інші квіткові рослини, такі як:

  • Пальми;
  • Азалії;
  • Монстери;
  • Фікуси та орхідеї;
  • Драцени та антуріумами.

Мода на тропічні види залишається незмінною. Достатність простору дозволяє завести гідну прикрасу як бокарнії. Тенденція в даний час залишає можливість милуватися справжніми квітами на відкритому просторі, залишаючи зеленим побратимам можливість жити в домашніх умовах.

Наприклад, можна зайнятися вирощуванням скандинавій або бонсая. Багато прихильників зеленого інтер’єру виділяють для цього цілу стіну або окремий кут.Сучасні квартири стали оздоблюватися оригінальними сухими рослинами, які ставляться в незвичайну посудину. Це може бути невелика лійка або глиняна вазочка у формі глечика.

Вітаються будь-які експериментальні зрушення. Головне користуватися творчістю в подачі кімнатного обрамлення флорою. Класика ваз змінилася банками в раритетному стилі, соусницями та іншими ємнісними судинами.
Розташування може бути різним – підвіконня, полиця, балкон. Великі рослини чудово виглядають на підлозі. Тільки не варто створювати перенасичення, інакше не стане помітно загальної стилістики.